چگونه هنگامی که پروازمان تاخیر دارد، خود را سرگرم کنیم؟

تأخیر در پرواز حوصله‌سربر است؛ در این هنگام چه کار‌هایی می‌توان انجام داد که این موضوع فراموش شود؟

محتوای اصلی این مطلب متعلق به سایت کجارو بوده و بخشی از آن در زومیت بازنشر شده است.

برنامه پرواز مستقیم

بخش مهم تأخیر در فرودگاه‌های بین‌المللی بدین دلیل است که این فرودگاه‌ها محل اتصال هواپیماهای با سفرهای طولانی هستند. به عبارت دیگر هواپیماهایی که دارای مسیرهای طولانی هستند، مجبورند در این فرودگاه‌ها توقف کنند؛ البته پروازهای مستقیم بسیاری از این مشکلات را حل کرده است. توقف این هواپیماها منجر به تأخیر و سردرگمی مسافران خواهد شد و خود این امر یک دلیل عمده‌ی تأخیر در پروازها است.

ساختن پروازی آرام

فرودگاه

در برخی از کشورها خدمه پرواز از اطلاعات پرواز مانند تغییر جهت حرکت یا مشکلات موجود در پرواز خبر ندارند. برخی اطلاعات در این زمینه بین خلبان و افراد موجود در کابین محرمانه است. در این صورت محیط آرام‌تر و راهی مناسب برای کاهش استرس ناشی از پرواز مسافران فراهم خواهد بود.

قرار دادن WiFi و رسانه‌های قدرتمند در هر صندلی

وای فای

برخی از خطوط هواپیمایی بین‌المللی در حال حاضر در هر صندلی یک ایستگاه شارژ به مدت ۳۰ دقیقه قرار داده‌اند. همچنین تجربه نشان داده، اضافه کردن WiFi منجر به فراموشی مدت زمان موجود در هواپیما و کاهش استرس مسافران می‌شود.

افزایش نظارت بر رقابت‌های هواپیمایی و ادغام آن‌ها

برخی از ما ممکن است تاکنون خطوط هوایی مختلفی را انتخاب کرده باشیم؛ در صورتی که باید بدانید، اساسا فقط هفت خط هوایی مجزا وجود دارد و هر ساله خطوط هوایی در حال ادغام باهم هستند. این امر منجر به رقابت بیشتر و در عوض راحتی مسافران برای خرید بلیط هواپیما می‌شود.

در حقیقت این یک کسب‌و‌کار است. شرکت هواپیمایی با خلبان ناشناس با این خطوط ادغام شده است. لذا مردم برای استفاده از این هواپیما راغب‌تر شده و از ترافیک فرودگاه‌ها و ماندن هواپیما در آشیانه کاسته می‌شود.

پیشنهاد غذای بیشتر برای مسافران

غذای هواپیما

اگر قرار است هنگام ورود به هواپیما، هواپیما را تا ۹ ساعت دیگر ترک نکنید، بهتر است یک شیرینی گرم خوشمزه به شما تعارف کنند. هرچند که برخلاف آنچه شنیده‌اید، در هنگام تأخیر باید به شما یک وعده غذای اضافه داده شود ولی این امر در صورتی امکان‌پذیر است که مسیر مقصد طولانی باشد. در واقع ارائه‌ی یک قوطی نوشابه همراه‌با چوب شور به مسافران انجام می‌شود و در مسیرهای طولانی (بیش از ۴ ساعت پرواز) یک وعده غذایی سبک نیز ارائه خواهد شد.

رازهای شناخته‌شده در تأخیر پروازها بسیار کوچک است و راه‌حل‌های نسبتا مناسب برای آرام کردن مسافران ارائه شده است. با وجود این، تأخیر منجر به ناراحتی و متخاصم شدن مسافران خواهد شد.

آیا شما هم با تأخیر در پروازهای خود روبه‌رو شده‌اید؟ به نظر شما شرکت‌های هوایی در هنگام تأخیر چگونه باید رفتار کنند؟ لطفا نظرات خود را با ما و خوانندگان محترم کجارو درمیان بگذارید.

اگر به‌دنبال خرید بلیط هواپیما هستید، می‌توانید از طریق موتور جستجوی پرواز کجارو، بلیط ارزان هواپیما به مقصد مورد نظر خود را یافته و از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.

منبع کجارو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید