ایسوس و پارس ارتباط افزار درزمینه‌ی تأمین تجهیزات شبکه همکاری می‌کنند

نشست خبری ایسوس در نمایشگاه الکامپ بعدازظهر روز گذشته برگزار شد و نمایندگان دو شرکت ایسوس و پارس ارتباط افزار جزئیات همکاری دوجانبه‌ی خود را تشریح کردند.

جلسه‌ی دیروز ایسوس که با تأخیر نیم‌ساعته از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن سازمان توسعه و تجارت واقع در ساختمان میلاد مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، سه سخنران اصلی داشت: مسلمی، روابط‌عمومی ایسوس و کریمی، مدیر عامل شرکت پارس ارتباط افزار و بیاتی‌پور، مدیر کالای شبکه‌ی ایسوس.

در ابتدای جلسه، کریمی، مدیر عامل شرکت پارس ارتباط افزار، ضمن اشاره به سابقه‌ی همکاری با ایسوس در سال ۲۰۰۴، ازسرگیری همکاری با این شرکت درزمینه‌ی تجهیزات سرور را اتفاق مبارکی دانست و ابراز امیدواری کرد با توجه به جایگاه ایسوس در بازار جهانی، این دو شرکت همکاری‌های درخورتوجهی داشته باشند. درادامه، وی با اشاره به تشدید و تضعیف تحریم‌ها در دوره‌های مختلف، این مسئله را یکی از دغدغه‌های اساسی دانست و خاطرنشان کرد عملکرد مداوم و پایدار ایسوس در ایران یکی از دلایل پارس ارتباط افزار برای همکاری با این شرکت است.

به‌گفته‌ی کریمی، از دیگر دلایل همکاری با ایسوس درزمینه‌ی تجهیزات سرور، سیاست‌های بالادستی است که شرکت‌ها را به تولید و بومی‌سازی محصولاتی از‌این‌دست تشویق می‌کند تا بتوان امنیت بیشتری در بستر شبکه تجربه کرد. او همکاری با ایسوس را سرآغازی بر بومی‌سازی و تأمین امنیت سرورها توصیف کرد.

رویداد ایسوس در الکامپ ۹۸

درادامه‌ی این نشست، مسلمی با نمایش اسلایدهایی از افتخارات و دستاوردهای ایسوس در چند سال اخیر، جایگاه این برند را در جهان تشریح کرد. به‌ادعای مسلمی، ایسوس ۶ سال متوالی ارزشمندترین برند تایوان بوده است و برترین برند گیمینگ جهان به‌شمار می‌رود. براساس گفته‌های مسلمی، سرورهای تک‌پردازنده‌ای و دوپردازنده‌ای ایسوس بیش از ۱۳۷ رکورد پردازشی را در سایت اسپک ثبت کرده‌اند. از دلایل این موفقیت شراکت با اینتل و AMD و بهره‌مندی از فناوری‌های آنان نظیر Core Optimizer است. سخن‌گوی ایسوس فناوری Asus Xeon Ratio Lock یا امکان قفل فرکانس روی پیک پرفورمنس را درکنار نرم‌افزار مدیریت سرور Asus Control Center به‌عنوان چند نمونه از امکانات جذاب ایسوس درزمینه‌ی سرور معرفی کرد.

رویداد ایسوس در الکامپ ۹۸

درپایان، بیاتی‌پور حضور مجدد در بازار ایران و همکاری با «شریک قدرتمندی همچون پارس ارتباط» را مایه‌ی خرسندی دانست و وجوه تمایز ایسوس از سایر برندها را برشمرد. به‌گفته‌ی او، از برتری‌های ایسوس این است که به نبود انحصار اعتقاد دارد. این، یعنی کاربر می‌تواند قطعات شرکت‌های مختلف را برای کاهش هزینه‌ها در سرورهای خود داشته باشد. سه سال ضمانت تعویض پارس ارتباط درکنار خدمات مطلوب که در سایه‌ی حضور برند مادر حاصل می‌شود، از دیگر برتری‌هایی بود که مدیر کالای شبکه‌ی ایسوس مطرح کرد.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید