ویدئوی جدید هواوی میت ایکس خبر از معرفی قریب‌الوقوع آن می‌دهد

ویدئوی جدید جعبه‌گشایی هواوی میت ایکس، خبر از عرضه‌ی قریب‌الوقوع این گوشی هوشمند تاشدنی تا پایان ماه اکتبر (اوایل آبان‌ماه) می‌دهد. 

ریچارد یو، مدیرعامل هواوی امیدوار است که گوشی هوشمند تاشدنی ۲۶۰۰ دلاری میت ایکس به‌زودی و تا پایان ماه اکتبر (اوایل آبان‌ماه)‌ به بازار عرضه شود. باتوجه به ویدئوی جعبه‌گشایی گوشی هواوی میت ایکس که به‌تازگی در یوتیوب به‌اشتراک گذاشته‌ شد، به‌نظر می‌رسد غول فناوری چینی قصد دارد گوشی هوشمند تاشدنی خود را  در رقابت با گلکسی فولد سامسونگ به‌زودی به بازار عرضه کند.

درجریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹،  معرفی شد. قرار بود دستگاه تاشدنی چینی‌ها تابستان امسال به بازار عرضه شود ولی این اتفاق نیفتاد و عرضه‌ی آن به تعویق افتاد.

میت ایکس هواوی / Huawei mate x

ماه گذشته، ریچارد یو، مدیرعامل هواوی ابراز امیدواری کرد که میت ایکس با قیمت ۲۶۰۰ دلاری ماه اکتبر (اوایل آبان‌ماه) به بازار عرضه می‌شود. چند روز قبل نیز گفته شد که 

در ویدئوی به‌اشتراک گذاشته‌شده از هواوی میت ایکس، دستگاه تاشدنی با فشردن دکمه‌ای به‌آرامی باز و گسترده می‌شود. این روزها، کاربران توجه ویژه‌ای به گوشی‌های هوشمند تاشدنی نشان می‌دهند. هرچند هنوز مسائل فنی مختلفی در مورد دستگاه‌های تاشدنی مطرح می‌شود.

گوشی تاشدنی ۱۹۸۰ دلاری سامسونگ گلکسی فولد، قرار بود در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت‌ماه) در ایالات متحده به بازار عرضه شود؛ اما باتوجه به مشکلات مختلفی که در نمایشگر دستگاه به‌وجود آمده بود، عملا عرضه‌ی آن به تعویق افتاد. اواخر شهریورماه مشخص شد که . مهرماه امسال نیز در خبر دیگری مشخص شد که . براساس آخرین اخبار، .

گوشی هوشمند تاشدنی هواوی با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G و احتمالا بهره‌مندی از تراشه‌ی کرین ۹۹۰، قیمت بالاتری نسبت به گلکسی فولد سامسونگ دارد. 

منبع cnet

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید