ال جی تولد یک‌ سالگی فروشگاه موبایلش در بازار چارسو را جشن گرفت

ال‌جی الکترونیکس با برگزاری مراسم و جشنواره‌ی ویژه‌ای برای عرضه‌ی برخی گوشی‌هایش با قیمت مناسب، یک‌سالگی فروشگاه موبایل خود در بازار چارسو را جشن گرفت.

فروشگاه ال‌جی موبایل چارسوی تهران، یکی از فروشگاه‌های بزرگ‌ این شرکت در سطح جهان است. این فروشگاه شاید نیمه‌ی دوم سال گذشته‌ی میلادی را به‌دلیل مشکلات ارزی و واردات گوشی همانند دیگر برند‌ها چندان رؤیایی پشت‌سر نگذاشت؛ اما جشن یک‌سالگی آن که با جشنواره‌ای برای عرضه‌ی برخی مدل‌های منتخب همزمان شد، بسیاری را به آینده‌ی پرفروغ‌تر ال‌جی در بازار موبایل کشورمان امیدوار کرده است. دس‌اس‌ان، مدیرکل ال‌جی الکترونیکس در کشورمان، به‌همراه برخی مدیران دیگر این شرکت در این مراسم حضور داشتند تا علاوه‌بر برش کیک تولد این فروشگاه، گپ‌وگفتی با شرکت‌کنندگان نیز داشته‌ باشند.

جشن یک سالگی فروشگاه ال جی موبایل چهارسو

فروشگاه موبایل چارسوی ال‌جی مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی شده و در فضایی بزرگ میزبان علاقه‌مندان این برند کره‌ای است. در این فروشگاه، علاوه‌بر فروش محصولات مختلف این برند و لوازم جانبی، خدمات متنوع دیگری مانند حل مشکلات نرم‌افزاری گوشی‌های همراه نیز انجام می‌شود. اینترنت رایگان و پذیرایی از بازدیدکنندگان و حضور برخی محصولات دیگر برند ال‌جی، مانند لپ‌تاپ‌های سری گرم و انواع مانیتور، دیگر ویژگی‌های این مجموعه‌ی فروشگاهی است. ال‌جی الکترونیکس فروشگاهش در چارسو را پرفروش‌ترین در جهان می‌داند؛ از‌این‌رو، اهمیت ویژه‌‌ای به توسعه‌ی آن داده است. 

جشن یک سالگی فروشگاه ال جی موبایل چهارسو

پس از برش کیک تولد این فروشگاه، حضار از ساعت ۱۱:۳۰ بیستم دی‌ علاوه‌بر شرکت در این جشن، سه مدل از گوشی‌های ال‌جی با نام‌های G6 Prime و K10 2017 و Q6 را با قیمتی کمتر از بازار می‌توانستند بخرند. این موضوع تعداد درخورتوجهی از علاقه‌مندان این برند کره‌ای را به بازار چارسو کشانده بود. افزون‌براین، خریداران در قرعه‌کشی انواع کارت هدیه، تلویزیون، پاوربانک و جوایز دیگر شرکت داده شدند. حضور جدی برندهای مختلف گوشی در بازار کشورمان را باید به فال‌نیک گرفت؛ زیرا بازار ملتهب این روزهای محصولات الکترونیکی در ایران، نیازمند رقابت در عرضه و قیمت‌گذاری است.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید