سال نو مبارک

نوروز ۱۳۹۷ مبارک؛ دوباره زمستان سرآمد تا دوباره کنار هم، آغاز بهاری نو را به امید روزهایی خوب و سرشار از شادی جشن بگیریم.

باز هم زمستان رخت بست تا دوباره سرآغاز سالی جدید را با حلول بهار جشن بگیریم. جشنی که قلب‌هایمان را با سرزندگی و امیدواری پر کرده است. در آستانه‌ی ورود به سال جدید شمسی که همزمان با از خواب برخاستن زمین و پیچیدن عطر گل‌های بهاری در کوچه پس کوچه‌های شهر است، آرزو‌های خوب را از صمیم قلب برای همه مردم خوب ایران زمین و مخصوصا کاربران خوب زومیت خواستاریم. امیدواریم در سال ۱۳۹۷ اتفاقات خوب، حال خوب را برایمان به ارمغان بیاورد. 

پایان هر سال مجالی مناسب است تا یک سال گذشته را مرور کرده و به تعیین اهداف سال آینده بپردازیم. این افتخار نصیب ما شد تا سال ۱۳۹۶ شمسی را نیز در کنار شما مخاطبان و همراهان گرامی زومیت سپری کنیم. ما در زومیت همچون هر سال سعی کردیم تا با بهبود کیفیت مقالات، گزارش‌ها و ویدیوهای اختصاصی خود، شما مخاطبان گرامی زومیت را بیش از پیش در جریان اخبار دنیای فناوری قرار دهیم. بی‌شک زومیت با وجود شما همراهان گرامی به چنین جایگاهی دست یافته و در آینده نیز راهی جز جلب رضایت هر چه بیشتر شما در پیش نخواهیم گرفت. 

سال ۱۳۹۶ موفق شدیم تا پس از ماه‌ها تلاش، دیتابیس محصولات زومیت را به همراه راهنمای خرید هوشمند انتخاب گجت‌ها آماده کرده و در اختیار همراهان همیشگی زومیت قرار دهیم. در سال جدید نیز سعی خواهیم کرد تا با تولید محتوای اختصاصی بیشتر که همراه با تمرکز بیشتر روی تولید ویدیوهای اختصاصی در حوزه‌های مختلف است، به پوشش هر چه بهتر حوزه‌های مختلف دنیای فناوری بپردازیم. 

زومیت سالی سرشار از خوشی و موفقیت را برای تمام کاربران خود و مردم عزیز کشورمان آرزو دارد. سال نو مبارک.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید