تصاویری از تلویزیون اولد ۶۰ اینچی اپل به بیرون درز کرد

امروز تصاویر ماتی از تلویزیون اولد اپل، از آزمایشگاه این شرکت به بیرون درز کرد که مدلی ۶۰ اینچی را با بدنه‌ای باریک نشان می‌دهد.

امروز صبح، تصاویر ماتی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر شد که ادعا می‌شود مربوط به تلویزیون اپل در محیط آزمایشگاهی است. طبق اطلاعات منتشرشده، این تصاویر به تلویزیون اولد اپل مربوط است که قابی فلزی و باریک دارد و سایز آن تقریبا ۶۰ اینچ است.

تلویزیون اپل

تلویزیون اپل

این تصاویر که کیفیت خیلی پایینی دارند، جلو و پشت تلویزیون اپل را نشان می‌دهند که روی میزی چرخان در محیطی آکوستیک برای انجام آزمایش‌های مختلف قرار گرفته است. طبق اطلاعات مربوط به این عکس‌ها، در پایین نمایشگر تلویزیون، دو دوربین قرار دارد که متأسفانه در تصاویر مشخص نیست.

تلویزیون اپل

تصاویر دیگری هم منتشر شده است که این تلویزیون را هنگام اتصال به یک کامپیوتر بزرگ توسط کابل های قرمزرنگ برای انجام یک سری آزمایش، نشان می‌دهد.

تلویزیون اپل

فعلا نمی‌توان هیچ نظری در مورد این تصاویر ارائه داد؛ اپل سالانه دستگاه‌های زیادی را مورد بررسی قرار می‌دهد که اکثر آن‌ها هیچ‌وقت به مرحله‌ی تولید انبوه نمی‌رسند. پیش از این، سال‌ها در مورد تلویزیون ساخت اپل یا همان iTV، شایعات زیادی منتشر می‌شد تا اینکه نشریه‌ی وال‌استریت ژورنال، دو سال پیش اعلام کرد که اپل هیچ برنامه‌ای برای تولید تلویزیون ندارد. ظاهرا اپل بیش از ۱۰ سال برای تولید یک تلویزیون هوشمند پیشرفته تحقیق کرده بود ولی هیچ برتری خاصی برای تلویزیون‌های خود در مقایسه با مدل‌های موجود در بازار پیدا نکرد؛ بنابراین پرونده‌ی این پروژه را برای همیشه بست.

مورد بعد اینکه ممکن است این تصاویر به یک مانیتور جدید ساخت اپل مربوط باشد. اپل در سال ۲۰۱۶، تولید مانیتورهای خود را قطع کرد ولی انتظار می‌رود که تا سال آینده‌ی میلادی، مانیتور جدیدی برای همراهی کامپیوترهای حرفه‌ای مک پرو معرفی کند. فعلا در سایت اپل فقط مانیتورهای 4K و 5K ساخت ال‌جی قابل خریداری است؛ ولی به دلیل ایرادهای فنی زیاد، به نظر نمی‌رسد که این مانیتورها آینده‌ی خوبی در فروشگاه اپل داشته باشند.

منبع MacRumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید