گوشی PH-1 اسنشال اواخر ماه ژوئن راهی بازار می‌شود

اندی رابین موسس استارتاپ اسنشال در جریان مصاحبه‌ای تلویحا اعلام کرد که این گوشی هوشمند اواخر ماه ژوئن راهی بازار خواهد شد.

اندی رابین، موسس استارتاپ اسنشال که روز گذشته گوشی‌ اسنشال فون را در کنار بلندگوی هوشمند اسنشال هوم رونمایی کرد، شب گذشته طی مصاحبه‌ای با والت موزبرگ، جزئیات بیشتری را در رابطه با گوشی هوشمند اسنشال فون ارائه کرد. روز گذشته همزمان با رونمایی رسمی از این گوشی، اسنشال اطلاعاتی را در رابطه با زمان عرضه‌ی این گوشی هوشمند ارائه نکرد. اندی رابین در طول مصاحبه با اشاره به اینکه پیش فروش این گوشی آغاز شده، عنوان کرد که در صورت عدم عرضه‌ی گوشی تا ۳۰ روز به بازار، اسنشال فون وارد فرایند پیش فروش نمی‌شد. می‌توان از گفته‌ی اندی رابین چنین برداشت که اسنشال فون در اواخر ماه ژوئن راهی بازار خواهد شد و خریداران آمریکایی به عنوان اولین بازاری که این گوشی در آن عرضه خواهد شد می‌توانند این گوشی بدون حاشیه را مورد استفاده قرار دهند. رابین همچنین به این نکته اشاره کرده که بلندگوی هوشمند اسنشال از طریق سیستم عامل Ambient OS قادر است از سایر دستیارهای صوتی هوشمند توسعه یافته نظیر الکسای آمازون، اسیستنت گوگل و سیری اپل پشتیبانی کند.

براساس اطلاعات ارائه شده اسنشال دستیار صوتی هوشمند خود را توسعه داده که روی گوشی PH-1 و اسنشال هوم قرار دارد. اندی رابین به این نکته اشاره کرده که امروزه تمام کمپانی‌ها پلتفرمی را برای اینترنت اشیا دارند، اما مساله اینجا است که شاید یک کاربر تنها به دنبال محصولات یک کمپانی نیست و ترکیبی از گجت‌های مختلف را مورد استفاده قرار می‌دهد.

رابین همچنین به این نکته اشاره کرده که رابط مغناطیسی این گوشی جایگزینی برای انواع داک‌ها و دانگل‌ها است. وی همچنین این رابط مغناطیسی را راه‌حلی برای مشکلاتی خوانده که جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری برای گوشی‌های هوشمند ایجاد کرده است. در حال حاضر تنها ماژولی که برای این رابط مغناطیسی توسعه یافته، دوربین ۳۶۰ درجه‌ای است که می‌توان با اتصال آن به گوشی، تصاویر ۳۶۰ درجه را به راحتی تهیه کرد.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید