پیش‌نمایش ایندی 500 با مقام پنجمی آلونسو، برگزار شد

رقابت تعیین خط در مهم‌ترین مسابقه‌ی اتومبیل‌رانی آمریکا برگزار شد تا در مسابقه‌ی اصلی، اسکات دیکسون در خط اول قرار بگیرد و فرناندو آلونسو از خط پنجم شروع‌کننده‌ی ایندی 500 باشد.

راننده‌ی اسکاتلندی تیم چیپ جناسی توانست با میانگین سرعت ۳۷۳.۶ کیلومتر بر ساعت، به مقام قهرمانی دور تعیین خط در رقابت ایندی 500 سال ۲۰۱۷ دست‌ یابد تا در آغاز مسابقه‌ی اصلی، جلوتر از دیگران باشد. اسکات دیکسون ۳۶ ساله و نیوزیلندی، در سال ۲۰۰۸ به مقام قهرمانی مسابقه‌ی ایندی 500 رسیده است.

دانلود با کیفیت 360p   720p  

 فرناندو آلونسو، قهرمان دو دوره‌ی رقابت جهانی فرمول یک، امسال برای اولین‌ بار در ایندی 500 شرکت می‌کند. او با میانگین سرعت بسیار خوب ۳۷۲.۲ کیلومتر بر ساعت، جایگاه پنجم تعیین خط را به‌ دست آورد. فرناندو آلونسو، متولد اسپانیا و ۳۵ ساله است. فعالیت او در فرمول یک، از سال ۲۰۰۱ آغاز شد و مدت‌ها رقیب اصلی راننده‌ی افسانه‌ای این رقابت‌ها، میشائیل شوماخر بود. آلونسو در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶، همراه با تیم رنو به مقام قهرمانی فرمول یک رسید و در سال‌های ۲۰۱۰، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نیز با تیم فراری نائب قهرمان این مسابقات شد. او تاکنون ۹۷ بار روی جایگاه اول تا سوم مسابقات فرمول یک رفته و ۳۲ بار اول شده است.

ایندی 500 آلونسو indy 500   2017

بیش از ۱۰۰ سال از برگزاری مسابقه‌ی سرعت در پیست ایندیاناپولیس آمریکا می‌گذرد و امسال شاهد صد و یکمین دوره‌ی این رقابت خواهیم بود. در تقویم سالیانه‌ی مسابقات اتومبیل‌رانی جهان، سه رویداد جایزه بزرگ فرمول یک در موناکو، لمانز ۲۴ ساعته و ایندی 500، از اهمیت بیشتری در مقایسه با دیگر رقابت‌ها برخوردار هستند و قهرمانی در هر یک از  آن‌ها، افتخاری بزرگ محسوب می‌شود. مسابقه‌ی ایندیاناپولیس با خودروهایی شبیه به مدل‌های فرمول یک، در پیستی بیضی شکل انجام می‌شود و شرکت‌کنندگان آن، باید مسیری به طول ۵۰۰ مایل (معادل ۸۰۵ کیلومتر) را طی کنند.

ایندی 500 دیکسون indy 500   2017

صد و یکمین دوره‌ی ایندی 500، یکشنبه ۷ خرداد انجام خواهد شد. در رقابت تعیین خط که روز گذشته به پایان رسید، اد کارپنتر و الکساندرو روسی از آمریکا به‌ ترتیب دوم و سوم شدند و تاکوما ساتو از ژاپن به مقام چهارم رسید. این مسابقه در هوای ۴۵ درجه‌ی سانتی‌گراد شهر ایندیاناپولیس برگزار شد و مثل سال قبل، تمامی ۳۲ خودروی مسابقه‌دهنده از پیشرانه‌های ساخت هوندا و شورولت استفاده کردند.

دانلود با کیفیت 360p   720p   

منبع autoblog

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید