پازل: معادلات | جایزه هفته: سه دستگاه هدفون لاین

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و چهل و هفتمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» ۱۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و چهل و هفتمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و چهل و ششم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

هدفون لاین

پازل این هفته با حمایت  شرکت لاین‌فرندز برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به سه نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، هدفون لاین اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و چهل و ششم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش بود.

پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۴ یعنی ۳۵ مثلث است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل صد و چهل و ششم زومیت» عبارتند از:

آقای ابوالحسن اسلامی، ۱۸ ساله از  اصفهان، دیپلم ریاضی
آقای آرش اشرف‌زاده، ۲۰ ساله از  تهران، دانشجوی کارشناسی علوم کامپیوتر
آقای محمدرضا قلی‌پور، ۲۳ ساله از  تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت لاین‌فرندز، به هر یک از برندگان، یک دستگاه هدفون لاین اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر سه برنده تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۴۷: جمعه ۱۲/شهریور/۱۳۹۵
(معمای هوش؛ سطح آسان)

اگر داشته باشیم:

ر = ۱۱۱۱
ت = ۲۲۲۲
ه = ۳۳۳۳
ه = ۴۴۴۴
? = ۵۵۵۵

به جای علامت سؤال چه حرفی قرار می‌گیرد؟

  • ۱:  آ
  • ۲: ب
  • ۳: ت
  • ۴: و

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطـفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 146
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید