نکسوس لانچر به پیکسل لانچر تغییر نام داد

ظاهرا امسال گوگل به جای برند نکسوس از پیکسل استفاده می‌کند. بنابراین نام نکسوس لانچر نیز به پیکسل لانچر تغییر کرده است.

با توجه به شایعاتی که تاکنون منتشر شده است، به نظر می‌رسد گوگل قصد دارد از برند جدید پیکسل به جای برند نکسوس استفاده کند.

در جدیدترین نسخه‌ی لانچر جدید گوگل، اپلیکیشن‌ها تحت نام پیکسل لانچر نصب می‌شوند. درست همانند نسخه‌های قبلی نکسوس لانچر، در نسخه جدید مورد اشاره نیز پوشه‌های رابط کاربری به شکل دایره‌ای بوده و حالا به جای نوار کامل جستجوی گوگل فقط یک دکمه برای این عمل در نظر گرفته شده است. علاوه بر این با کشیدن انگشت از پایین صفحه به سمت بالا می‌توان به اپلیکیشن گوگل دسترسی یافت و دیگر به یک دکمه‌ی اختصاصی برای انجام این عمل نیازی نیست. نکته جذاب دیگری که در مورد پیکسل لانچر وجود دارد این است که حالا آیکون اپلیکیشن تقویم گوگل، تاریخ صحیح را نشان می‌دهد که این عامل یک تغییر بسیار خوب محسوب می‌شود که مدت‌ها قبل انتظار اعمال چنین تغییری داشتیم.

در حال حاضر اگر بخواهید به صفحه‌ی گوگل‌ناو خود در سمت چپ صفحه خانگی‌تان دسترسی داشته باشید، باید چند مرحله را بگذرانید. اما اگر نیاز به چنین موردی را احساس نمی‌کنید، کافی است فایل جدید پیکسل لانچر را نصب کنید تا دقیقاً آنچه می‌خواهید را انجام دهد. رابط کاربری لانچر مورد اشاره ساده و زیبا بوده و کار خود را نیز به خوبی انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد نسخه‌ی جدید لانچر ماه آینده و به همراه گوشی‌های هوشمند جدید پیکسل ارائه شود. همچنین مشخص نیست که در زمان معرفی گوشی‌های اندرویدی جدید گوگل چه محصولات دیگری ممکن است معرفی شوند. با توجه به آنچه گفته شد، احتمال دارد گوگل به طور کلی ساخت گوشی‌هایی با برند نکسوس را متوقف کرده و در عوض از برند جدید پیکسل بهره ببرد.

اگر شما هم از نکسوس/پیکسل لانچر استفاده می‌کنید، نظر خود را در این مورد، در بخش دیدگاه‌ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید