بزرگ ترین نمایندگی فروش بنتلی در دبی افتتاح شد

به تازگی عاملیت فروش جدید بنتلی در شهر دبی افتتاح شده است که در نوع خود بزرگ‌ترین مرکز فروش خودرو‌های لوکس این شرکت مطرح انگلیسی در جهان است. با زومیت همراه باشید.

با تولید تنها چهار مدل خودرو‌ی سوپرلوکس و بسیار گران در تیراژ محدود، نمایندگی‌های بنتلی هیچ‌گاه مشابه خودروسازان تولید انبوه، بزرگ و مملو از انواع خودرو نیست. با این حال این شرکت اقدام به افتتاح بزرگ‌ترین نمایندگی فروش خود در جهان و در شهر دبی کرده است.

مرکز فروش بنتلی

نمایندگی فروش جدید بنتلی در شهر دبی دارای مساحتی برابر با ۷ هزار متر مربع در شش طبقه و واقع در خیابان مشهور شیخ زائد است. محیط بیرونی این نمایشگاه فروش، از ۱۶۰ هزار ال‌ای‌دی پوشیده شده است که توانایی نمایش تمامی طیف‌های رنگی را در کنار پخش ویدیو دارد.

داخل نمایشگاه جدید بنتلی در دبی از مواد باکیفیتی اعم از فلز پولیش خورده، چوب و چرم استفاده شده است تا کیفیت بالای کابین خودرو‌های این شرکت را برای مراجعه‌کنندگان تداعی کند. همچنین در این نمایشگاه اتاق خاصی تدارک دیده است تا مشتریان بتوانند در آن به سفارشی‌سازی خودرو بپردازند. 

مرکز فروش بنتلی

نمایشگاه فروش بنتلی در دبی توسط ال هبطور موتورز، نمایندگی رسمی بنتلی در امارات که فروش برند‌های بوگاتی و مک‌لارن را نیز بر عهده دارد، تاسیس شده است. این شرکت پیش از این دو نمایندگی فروش دیگر بنتلی در دبی و یک مرکز فروش خودرو‌های این شرکت را در ابوظبی تاسیس کرده بود.

پس از ایالات متحده، چین و اروپا، خاورمیانه با فروش سالیانه‌ی ۱۲۶۳ دستگاه خودرو بزرگ‌ترین بازار بنتلی در جهان است. بیش از ۱۰ درصد فروش بنتلی در کشور‌های عربی حوزه‌ی خلیج فارس انجام می‌شود.

مرکز فروش بنتلی

منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات