نیکون سه دوربین Coolpix را با نام‌های A900 ،B700 و B500 معرفی کرد

نیکون در طول روز‌های گذشته از دوربین‌های جدید خود رونمایی کرده است که نیکون A900، B700 و B500 از این جمله هستند. هر سه دوربین در زمینه سوپر زوم‌ها قرار می‌گیرند.

در طول روز‌های گذشته کمپانی نیکون دوربین‌های کامپکت نسبتا زیادی را معرفی کرده است. در کنار دوربین‌های سری DL شاهد سه‌دوربین کول‌پیکس (Coolpix) نیز بودیم که یکی از آن‌ها با نام A900 جذابیت زیادی دارد. این دوربین از نوع Point-and-shoot یا ببین-و-بگیر است که از سنسور ۲۰ مگاپیکسلی BSI CMOS استفاده می‌کند. این دوربین از زوم اپتیکال 35X بهره می‌برد و نمایشگری ۳ اینچی دارد. کاربران از طریق ای ۹۰۰ می‌توانند ویدیو‌هایی 4K با ۳۰ فریم در ثانیه ثبت کنند. این دوربین قیمتی در حدود ۳۵۰ دلار دارد. گفتنی است که این دوربین اولین دوربین Coolpix از نوع Point-and-shoot است که قابلیت فیلم‌برداری 4K را ارائه می‌دهد.

نیکون Coolpix

دوربین دیگری که نیکون (Nikon) معرفی کرده است B700 نامیده می‌شود که از سنسوری همسان با ای ۹۰۰ استفاده می‌کند؛ ولی زوم اپتیکال این دوربین 60X است و وضوح نمایشگر و ضبط 4K آن بیشتر است. البته در ازای این امکانات قیمت بالاتری نیز دارد و برای خرید آن باید ۵۰۰ دلار پرداخت کرد.

نیکون Coolpix

اما اگر به‌دنبال دوربین ارزان‌تری هستید، در این صورت B500 می‌تواند گزینه‌ی بهتری باشد. این دوربین از سنسور ۱۶ مگاپیکسلی BSI CMOS استفاده می‌کند که زوم ۴۰ برابری پویا (Dynamic) دارد و نمایشگر آن نیز ۳ اینچی است. انرژی این محصول از طریق باتری‌های AA تامین می‌شود و کاربران با پرداخت ۳۰۰ دلار می‌توانند آن را خریداری کنند. نکته‌ی جالب در خصوص تمام این دوربین‌ها به وجود وای‌‌فای و NFC مربوط می‌شود که کاربران از طریق آن می‌توانند هرچه ساده‌تر تصاویر را بین دوربین، تلفن هوشمند و تبلت به‌اشتراک بگذارند. نیکون ای ۹۰۰، بی ۵۰۰ و بی ۷۰۰ هر سه از اواخر بهار روانه بازار خواهند شد. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از این سه محصول را مشاهده کنید.

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

نیکون Coolpix

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید