هر آن چه ال‌جی در کنگره جهانی موبایل معرفی کرد

ال‌جی حضور چندان پررنگی در MWC 2015 نداشت، اما این کمپانی کره‌ای حداقل یک محصول جدی را در خلال این نمایشگاه معرفی کرد که می‌تواند آینده‌ای خوب در بازار ابزارهای پوشیدنی را برای آنها رقم بزند. در ادامه با تمام محصولاتی که این کمپانی در کنگره جهانی موبایل معرفی کرد همراه شما خواهیم بود.

 ال‌جی در نمایشگاه MWC 2015 چندان دست پر ظاهر نشد و به معرفی ساعت هوشمند جدید، چند تلفن میان‌رده و نمایش دوباره جی فلکس 2 بسنده کرد. در حالی که شاید بسیاری انتظار داشتند پرچمدار جدید این کمپانی کره‌ای در کنگره جهانی موبایل رونمایی شود، ال‌جی ترجیح داد فعلا دست نگه دارد تا محصول رقیب هموطن خود را ارزیابی کند. این کمپانی که با چهار غرفه اختصاصی در نمایشگاه حضور پیدا کرده بود، بیشترین تمرکز خود را روی ساعت هوشمند جدید خود با نام G Watch Urbane قرار داده بود. ساعت هوشمند جدید ال‌جی نمونه‌ای بلوغ یافته از G Watch R است که بدنه‌ای فلزی داشته و بسیار خوش‌ساخت و زیبا به نظر می‌رسد.

در درجه دوم جی‌فلکس 2، جدیدترین تلفن رده‌بالای ال‌‌جی مطرح بود که کره‌ای‌ها زیاد روی آن مانور می‌دادند. این تلفن خمیده طرفداران خود را دارد و توجه بسیاری از خوره‌های فناوری را به خود معطوف کرده است.

ال‌جی چهار تلفن میان‌رده را نیز با نام‌های Joy ،Leon ،Magna و Spirit معرفی کرد تا در بازارهای در حال توسعه و در بین طرفداران دستگاه‌های ارزان قیمت نیز نفوذ پید کند.

ال‌جی

بیانیه مطبوعاتی ال‌جی درباره محصولات معرفی شده در MWC 2015

کلیه‌ی اخبار و مقالات نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/mwc-2015 مشاهده کنید.
مارکت اندرویدی مایکت ، اسپانسر ویژه زومیت در پوشش خبری نمایشگاه MWC 2015، با بیش از ۵۰ هزار برنامه و بازی ایرانی و خارجی در خدمت شما است.
 

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید