سفر وزیر ارتباطات به بارسلون برای حضور در MWC 2015

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شرکت در کنگره جهانی موبایل (GSMA) که از دوم تا پنجم مارس 2015 (11 تا 14 اسفند 1393) در بارسلون برگزار می شود به اسپانیا سفر کرد.


محمود واعظی به دعوت رسمی مدیر کنگره جهانی موبایل (GSMA) در این کنگره شرکت می کند و علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای فناوری ارتباطات همراه، در حاشیه این رویداد مهم با برخی وزرای ارتباطات کشورهای حاضر در اجلاس دیدار و ملاقاتهای دو جانبه خواهد داشت.

کنگره جهانی موبایل (GSMA) معتبرترین رویداد سالانه این صنعت است که همه ساله در بارسلون اسپانیا برگزار شده و بخش اصلی آن، برنامه وزراء نام دارد که طی سه روز و به منظور بحث، مذاکره و تبادل اطلاعات و دانش در خصوص قابلیت‌ها و توان انقلابی تلفن همراه برگزار می‌شود.

همچنین با توجه به حضور هزاران مدیر اجرایی بخش ارتباطات از سراسر جهان در آن، شرکت در این کنگره فرصتی برای بحث و مذاکره با مقامات و شخصیت های دولتی و صنعت جهانی تلفن همراه درخصوص موضوعات ویژه رگولاتوری خواهد بود که توسعه‌ی تلفن همراه را در کشور، منطقه و جهان ساماندهی می‌کند.

از جمله موضوعات مهم در دستور کار همایش‌های (GSMA)، انتخاب برنده‌ی جایزه‌ی رهبری دولتی تلفن همراه است.

در نمایشگاه سال گذشته، 139 هیأت دولتی، نهاد بین المللی و بیش از یک هزار نماینده‌ی دولتی و صنعتی در این رویداد مهم شرکت کردند.

در این رویداد جهانی، در غرفه‌ی ایران برخی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه خدمات همراه ارائه خواهد شد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید