بروزرسانی مایکروسافت بند، کیبورد Swipe to Type را به این دستبند اضافه می‌کند

مایکروسافت اولین دست‌بند هوشمند خود را ماه نوامبر روانه‌ی بازار کرد که با استقبال کاربران روبرو شد. ردموندی‌ها دیروز بروزرسانی نرم‌افزاری برای دست‌بند هوشمند خود منتشر کردند که کیبورد Swipe to Type‌ و اضافه شدن حالت دوچرخه‌سواری از جمله‌ی این تغییرات است.

مایکروسافت در ماه نوامبر دستبند هوشمند خود را روانه‌ی بازار کرد که با استقبال کاربران روبرو شد. حال این کمپانی بروزرسانی نرم‌افزاری را برای دستبند خود منتشر کرده که قابلیت‌های جدیدی را به این گجت افزوده است.

از جمله‌ی قابلیت‌های جدید اضافه شده امکان سنجش فاکتورهایی نظیر فاصله‌ی طی شده و کالری سوزانده شده در حالت دوچرخه‌سواری است. با توجه به اینکه از این پس مایکروسافت از دوچرخه‌سواری آگاه خواهد بود، از این‌رو می‌توان ارتفاع و همچنین ضربان قلب کاربران را محاسبه کند. کاربران قادرند حتی شماری از برنامه‌ها تمرینی مبتنی بر دوچرخه سواری را نیز دانلود کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که به دستبند مایکروسافت اضافه شده، کیبورد Swipe to Type‌ است. مایکروسافت این امکان را فراهم کرده تا کاربران با کشیدن انگشت روی صفحه‌ی لمسی دستبند، پاسخ پیام‌های دریافتی را بدهند. همچنین داشبورد تحت وب مایکروسافت Health نیز بروز شده و می‌توان از این پس گراف‌ها و اطلاعاتی را که اپلیکیشن Microsoft Health قادر به نمایش آن نیست، در داشبورد تحت وب دید.

شاید بزرگ‌ترین موردی که این بروزرسانی به‌همراه دارد، انتشار SDK مایکروسافت بند برای ویندوزفون، iOS و اندروید است. انتشار SDK برای توسعه‌دهندگان می‌تواند قابلیت‌ها و کاربردهای جدیدی را برای این گجت ایجاد کند. با استفاده از این SDK‌ توسعه‌دهندگان قادر خواهند بود اپلیکیشن‌هایی را نیز برای این دستبند توسعه دهند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات