تماشا کنید: هولولنز یا آکیولوس ریفت؟ کدام یک برای آینده بازی‌های ویدیویی بهتر است؟

کدام یک از دو دستگاه هولولنز مایکروسافت یا آکیولوس ریفت برای آینده بازی‌های ویدیویی مناسب‌تر هستند؟ در ویدیویی که وب‌سایت گیم‌اسپات آن را ترتیب داده، به تماشای مقایسه‌ی ویژگی‌های این دو تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ‌می‌‌نشینیم.

تقریبا یک ماه از معرفی دستگاه هولولنز می‌گذرد و در مورد آن در زومیت و زومجی مقالاتی منتشر کردیم. مایکروسافت در کنفرانس ویندوز ۱۰، از رقیب خود برای آکیولوس ریفت رونمایی کرد. اگرچه این پروژه هنوز کامل نیست و به عنوان یک نمونه اولیه شناخته می‌شود، این دستگاه واقعا جالب و هیجان انگیز به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، آکیولوس ریفت هم یک تکنولوژی فوق العاده هیجان انگیز و جالب است. اما این دستگاه هنوز در دسترس عموم نیست و تنها در اختیار سازندگان قرار می‌گیرد.

در این میان، کدام‌ یک از این دو می‌تواند گزینه بهتری برای آینده بازی‌های ویدئویی باشد؟ اعضای وب‌سایت گیم‌اسپات (GameSpot) این دو تکنولوژی را با یکدیگر مقایسه کرده‌اند. البته پیش از این یکی از اعضای مایکروسافت به این موضوع اشاره کرده بود که هولولنز مایکروسافت با آکیولوس ریفت و پروژه مورفیوس سونی تفاوت دارد. شما می‌توانید این مقایسه را در قالب یک ویدیو، مشاهده کنید.

دانلود ویدیو

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات