تماشا کنید: بازگشت آرنولد آهنین، اولین تریلر فیلم Terminator: Genisys منتشر شد

سرانجام پس از سال‌ها انتظار، چهره‌ی شاخص سینمای هالیوود، آرنولد شوارتزنگر به سری فیلم‌های ترمیناتور بازگشت و در قسمت جدید این مجموعه به نام Terminator: Genisys نقش آفرینی می‌کند. اولین تریلر این فیلم را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

جالب است بدانید فقط آرنولد نیست که از سری‌های قبل این فیلم به جمع تیم جدید اضافه شده است. نام جیمز کامرون، کارگردان، تهیه‌کننده و نویسنده‌ی شاخص هالیوود هم در لیست فیلنامه نویسان و مشاوران اصلی ساخت این قسمت دیده می‌شود که امید‌ها را برای موفقیت این فیلم بیش از پیش کرده است.

سال ۲۰۲۹، جان کانر رهبر گروه مقاومت نژاد انسان‌ها در مقابل ماشین‌ها، نبردی سخت را در شهر لس‌آنجلس که به مخروبه‌ای تبدیل شده تجربه می‌کند. وی با خبر می‌شود که ماشین‌ها با استفاده از سفر در زمان، سعی در نابودی کامل نسل بشر و تغییر تاریخ دارند. به همین خاطر تصمیم می‌گیرد تا فردی را برای محافظت از مادر خود به گذشته بفرستد. این فرد کایل ریس نام دارد.

می‌توان این فیلم را ادامه‌ قسمت‌های قبل دانست، چرا که داستان به شدت به قسمت‌های اول و دوم وفادار است. روبات T-800 که آرنولد نقش آن را بازی می‌کند در زمان گذشته از سارا کانر با بازی امیلی کلارک محافظت می‌کند و حتی با روبات قسمت اول فیلم ترمیناتور که از سوی دشمن به گذشته ارسال شده بود، مقابله می‌کند.

اگر از طرفداران سرسخت مجموعه ترمیناتور هستید، حتما از تماشای این تریلر و ویژگی‌های بارز این سری در قسمت جدید لذت خواهید برد. این فیلم تابستان سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.

دانلود ویدیو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید