تعداد کاربران Google+ به بیش از 10 میلیون نفر رسید

شبکه اجتماعی Google+ که در حال حاضر بصورت آزمایشی و با تعداد کاربران محدود فعال است توانست بیش از 10 میلیون کاربر را جذب کند. این در حالی است که کاربر جدید تنها در صورت دعوت توسط یکی از اعضاء این شبکه اجتماعی می تواند عضو شود. با توجه به رشد و استقبال مردم از این شبکه اجتماعی انتظار می رود تا پایان هفته تعداد کاربران Google+ به 20 میلیون نفر برسد.

یک موسسه مستقل آماری به نام Ancestry.com تخمین زده است که تعداد کاربران Google+ تا اخر هفته به 20 میلیون نفر خواهد رسید.

روز گذشته مدیرعامل گوگل تعداد 10 میلیونی کاربران Google+ را تایید کرد و اضافه کرد که روزانه بیش از یک میلیارد محتوای مختلف در این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری می شود. او همچنین اعلام کرد که روزانه بیش از 550 هزار تلفن اندروید فعال می شود و در حال حاضر بیش از 160 میلیون نفر از مرورگر Google Chrome استفاده می کنند.

در حال حاضر بسیاری از کاربران مشتاق به دلیل محدودیت ثبت نام نمی توانند به Google+ بپیوندند ولی با گسترش تعداد اعضاء این شبکه اجتماعی و دعوت کردن از دوستان خود روند رو به رشد Google+ صعودی است. امکانات بی نظیر این شبکه اجتماعی مانند حلقه ها، مکالمه ویدیوی چندنفره، به اشتراک گذاری ساده محتوا، امنیت و حفظ حریم خصوصی و غیره باعث جذب مردم به این شبکه اجتماعی شده است.

اگر با Google+ آشنا نیستند به مقاله های زیر مراجعه نمایید:

دست یافتن به 20 میلیون کاربر طی دوره آزمایشی یک دستاورد بزرگ برای گوگل به شمار می رود اما هنوز قابل مقایسه با 750 میلیون کاربر فیس بوک نیست. به هر حال گوگل امیدوار است بسیاری از کاربران فیس بوک را جذب خود کند.

اگر قصد دارید به این شبکه اجتماعی بپیوندید ایمیل خود را در بخش نظرات در انتهای همین صفحه اعلام کنید تا ما شما را دعوت کنیم.

منبع: Maximum PC

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید