E3 2011: سونی نمایشگر 24 اینچی سه بعدی PlayStation را معرفی کرد

سونی نمایشگر سه بعدی و 24 اینچ خود را برای گیمرهای PlayStation 3 معرفی کرد این نمایشگر سه بعدی 499 دلار قیمت دارد و از فناوری اکتیو شاتر برای پخش تصاویر سه بعدی استفاده می کند. نمایشگر 24 اینچی PlayStation قرار است تا پاییز وارد بازار شود در ادامه مشخصات فنی این نمایشگر را مشاهده خواهید کرد.

مانیتور 24 اینچی PlayStation با یک کابل HDMI و یک عینک اکتیو شاتر عرضه می شود اگر کاربر بخواهد عینک اضافی خریداری کند می بایست 69 دلار برای هر عینک هزینه کند. عینک اضافی سونی با تلویزیون های سه بعدی اکتیو شاتر برندهای دیگر سازگار است و کاربر می تواند علاوه بر استفاده در مانیتور PlayStation برای تماشای تصاویر سه بعدی در تلویزیون های 3D نیز از آن استفاده کند.

اگر با فناوری های مختلف سه بعدی آشنا نیستند به این مقاله مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری در مورد اکتیو شاتر و نحوه کارکرد آن بدست آورید.

PlayStation 3D وضوح تصویر 1080p دارد و پنل آن نیز از نوع Edge LED است. این مانیتور دارای یک ورودی HDMI و اسپیکر استریو با Subwoofer است. عینک اکتیو شاتر این تلویزیون نیز از طریق پورت USB شارژ می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف نمایشگرهای LED و آشنایی با نمایشگرهای Edge LED به مقاله "هر آنچه در مورد LED TV باید بدانید و معرفی انواع مختلف آن" مراجعه نمایید.

PlayStation 3D قادر است دو تصویر را به دو قسمت تقسیم کرده تا هر بازیکن تصویر سه بعدی مربوط به خود را مشاهده کند.

sony3dsplits

PlayStation 3D در پاییز امسال و با قیمت 499 دلار وارد بازار خواهد شد.

منبع: Engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید