این خانه از نیروگاه هسته ایی امن تر است

این خانه توسط یک معمار لهستانی طراحی شده است  و علاوه بر ظاهر زیبا امنیت فوق العاده بالایی دارد، امنیت این خانه با کاخ سفید قابل مقایسه است. هدف اصلی این پروژه ایجاد دو سطح امنیتی مستحکم برای ایجاد حداکثر امنیت صاحب خانه است. این خانه مجهز به دیوارهای متحرک می باشد که آن را بصورت کامل عایق می سازند. در ادامه با مشاهده تصاویر این خانه پی به امنیت بالای آن خواهید برد.

این خانه امن که در پایتخت لمهستان ساخته شده، Safe House نام گذاری شده است. KwK Promes، طراح لهستانی این خانه، آن را در دو حالت بسته و باز ساخته است. در حالت بسته کل خانه بطور کامل توسط دیوارهای محرک بسته می شود و هیچ راه ورودی برای داخل شدن به خانه وجود نخواهد داشت.

دیوارهای متحرک 15 متری در شرق و غرب خانه قرارداده شده اند که در صورت تمایل صاحب خانه تمام ورودی و پنجره های خانه توسط آنها پوشیده خواهد شد.

در پشت خانه یک باغ بسیار گران قیمت ساخته شده است که جلوی بسیار خاصی به این خانه داده است. یک درب 6 متری، قسمت داخلی و خارجی خانه را از هم مجزا می کند. پنجره های سرتاسری که از سقف تا کف خانه طول دارند باعث می شوند تا صاحب خانه نمای بسیار خوبی از بیرون داشته باشد.

{gallery}sf:91:60{/gallery}

منبع: Gizmodo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید