سفر به دورترين نقاط دنيا توسط لوله هاي ET3 در زمان كوتاه

اگر شما هم جزو دسته ای از افراد هستید که در محیط های سربسته و کوچک احساس ترس یا خفگی می کنید، سفر کردن با بیشتر وسیله ها برای شما خیلی خوشایند نیست. زیرا در طول سفر درون یک ماشین ، یا وسیله نقلیه دیگر که تحملش برای شما سخت است، حبس می شوید. در این حالت، یک لوله بسیار بزرگ هم برای شما خیلی خوشایند نخواهد بود، مگر اینکه بدانید توسط این لوله کمترین زمان ممکن برای سفر به دورترین نقاط را تجربه خواهید کرد. در ادامه نحوه سفر با سیستم ET3 توضیح دادهشده است.

شما که از مکان های تنگ و کمجا گریزان هستید، شاید ترجیح دهید که برای مسافرت هایتان از سیستم ET3 استفاده کنید. این سیستم برای محیط زیست ضرر بسیار کمی دارد و در عوض سریع، بدون دردسر و بدون تکان های اضافی است.

ET3-trasportation-sys2

طراحان ET3 بر این باورند که سیستم حمل و نقل باید راحت، بدون سر و صدا و بدون تولید آلودگی برای محیط زیست باشد. به همین علت در نظر دارند این سیستم حمل و نقل را نیز مطابق با همین باورها به مرحله تولید برسانند.

نتیجه این عقاید، تولید لوله های عظیمی است که نه تنها در امتداد دوکشور، بلکه در سراسر زمین گسترده شده باشند و مسافران بتوانند توسط این لوله ها مسافت بین دو مکان را بپیمایند. در واقع این سیستم مشابه سیستم حمل و نقل مترو یا قطار است، با این تفاوت که سرعت سفر با این لوله ها حدود 600 کیلومتر بر ساعت برای مسافرت های جزئی و 6500 کیلومتر بر ساعت برای مسافرت های بین المللی است.

ET3-trasportation-sys3

با این سرعت مسافران قادرند مسیر نیویورک تا Beijing را در عرض 2 ساعت بپیمایند. در حال حاضر طراحان در حال ساخت یک مسیر سه بعدی مجازی برای سیستم لوله های غول پیکر ET3 هستند. برای اینکه شانس مشاهده این سه بعدی و سفر در طول آن را داشته باشید می توانید در این سایت ثبت نام کنید تا به محض پایان این پروژه ، در قرععه کشی شرکت داده شوید.

منبع: Slashgear

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید