گوگل حقوق کارمندان خود را 10 درصد افزایش می دهد

گوگل هدیه دلپذیر و مطلوبی را پیش از کریسمس به کارمندان خود وعده  داد، حقوق تمام 23 هزار کارمند گوگل 10 درصد افزایش خواهد یافت. افزایش حقوق کارمندان گوگل از ابتدای سال 2011 میلادی اعمال خواهد شد.

هدیه کریسمس تمام 23 هزار کارمند گوگل 10 درصد افزایش در سال آینده است و علاوه برآن تمام کارمندان 1000 دلار پاداش و عیدی کریسمس نیز خواهند گرفت.

سخنگوی گوگل در این رابطه گفت: "هرچند ما معمولا در مورد مسائل داخلی شرکت نظر خود را اعلام نمی کنیم، ولی ما باور داریم که پاداش کارمندان در آینده شرکت بسیار مهم وتاثیر گذار است."

Silicon Alley ایمیل داخلی که از جانب مدیر ارشد گوگل Schmidt به کارمندان ارسال شده بود را منتشر کرد متن نامه به شرح زیر است:

"من قصد دارم خبر خیلی خوبی را به شما کارمندان گوگل دهم و از این بابت بسیار خوشحالم، اما پیش از آن اجازه دهید از طرف تیم مدیریت این مطلب را بگویم که ما بهترین کارمندان دنیا را داریم، باهوش ترین و توانا ترین گروهی که تا بحال درکنار یکدیگر قرار گرفته است واین دلیلی است که من هر روز با انرژی بسیار زیاد به محل کار می آیم. مطمئن هستم شما هم مثل من فکر می کنیم.   ما می خواهیم مطمئن شویم که شما پاداش زحمات سخت کوشانه خود را گرفته اید و ما قصد داریم روند جذب بهترین ها به گوگل را ادامه دهیم."

Schmidt که در این نامه کارمندان گوگل را Googler خواند ادامه داد:

"Googler شما دلیل بزرگی و موفقیت گوگل هستید و هدف ما قدردانی کردن از زحمات شماست. از تمام زحماتی که کشیدید، تشکر می کنم. زحماتی که باعث شد گوگل به مکان وقوع، وقایع شگفت انگیز تبدیل شود. "

اطلاعات بیشتر در دایرکتوری IT:


منبع: Techrader

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید