تصاویر Mi Band 1S شیائومی فاش شد

تصاویر Mi Band 1S شیائومی فاش شد

شیائومی علاوه بر گوشی‌های هوشمند، تلویزیون و تبلت در زمینه تولید ابزارهای هوشمند کنترل سلامتی هم فعالیت می‌کند. در شرایطی که بیشتر در انتظار معرفی Mi Band 2 ‌از سوی شیائومی بودیم، به تازگی تصاویری از Mi Band 1S‌ فاش شده است.

شیائومی بزرگترین تولید کننده چین و البته یکی از رو به رشدترین شرکت‌های دنیا است. وایل این ماه بود که شیائومی اعلام کرد که تابه امروز بیش از ۶ میلیون Mi Band بفروش رسانده‌ است. این دستبند سلامتی  اولین و تنها ابزار سلامتی شیائومی است که قیمت بسیار ارزان و کارایی خوبی دارد، بنابراین جای تعجب نیست که شیائومی موفق شده چنین فروش بالایی داشته باشد.

تابحال برخی شایعات را در مورد Mi Band 2 ‌شنیده بودیم که حاکی از این بودند که این گجت سلامتی دارای نمایشگر خواهد بود. شاید می بند ۲ واقعا این گونه باشد لی به تازگی تصاویری فاش شده است که نشان می‌دهند شیائومی درصدد است تا Mi Band 1S  را به بازار عرضه کند که شباهت زیادی به Mi Band‌ دارد. 

Mi Band 1S leak 1

همان‌طور که در تصاویر هم می‌بینید محصول جدید شیائومی دارای سنسور ضربان قلب است. طراحی عمومی این ابزار سلامتی بدون تغییر باقی مانده است. البته در این تصویر بند این ابزار هوشمند دیده نمی‌شود بنابراین قضاوت زیادی در مورد آن نمی‌توانیم داشته باشیم. به نظر می‌رسد که بند آن هم باید مشابه مدل پیشین باشد چرا که اندازه می بند ۱ اس با مدل پیشین خود برابر است. همچنین Mi band 1S‌دارای ۳ لامپ LED‌ در قسمت بالایی درست مثل مدل قبلی است. 

Mi Band 1S leak 2

هنوز شیائومی اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه Mi Band 1S‌ ارائه نکرده است. نظر شما در مورد این ابزار کنترل سلامتی چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید