پاور گرین GP700B-HP EVO با توان 700 وات
GREEN GP700B-HP EVO 700W
3.7
امتیاز کاربراناز ۶ رای
امتیاز و نظر دهید
این محصول فعلا فروشنده‌ای ندارد
تبلیغات
مشخصات فنی
700 وات
Gold با راندمان 91.5 درصد
2 کیلوگرم
86 × 140 × 150 میلی‌متر
فن 120 میلی‌متری
100 هزار ساعت
ATX12V
نیمه ماژولار
مشخصات اصلی
فرم فکتور
ATX12V
توان خروجی
700 وات
ماژولار
نیمه ماژولار
اصلاح ضریب توان (PFC)
بله، Active PFC
میزان اصلاح ضریب توان
بیشتر از 0.95
گواهی 80Plus
Gold
راندمان
- 90 تا 93 درصد در 230V AC و بار عادی - میانگین 91.5 درصد در 230V AC و بار عادی
مشخصات فنی
ولتاژ ورودی
100 تا 240 ولت
جریان ورودی
حداکثر 10 آمپر
فرکانس ورودی
تحمل وقفه انرژی
محدوده زمان‌بندی سیگنال
سیستم خنک‌کننده
فن 120 میلی‌متری
فناوری خنک‌کننده
Fluid Dynamic Bearing
عمر مفید نامی (MTBF)
100 هزار ساعت
مصرف انرژی در حالت آماده به کار
کمتر از 0.5 وات، مطابق با ErP
دمای عملیاتی
0 تا 50 درجه سانتی‌گراد
مقاومت در برابر رطوبت
سایر مشخصات فنی
- استفاده از خازن‌‌های جامد و الکترولیت ژاپنی از نوع 105C - استفاده ماسفت‌های پربازده Low-RDS
قابلیت‌ها
کلید پاور
دارد
حالت Fanless
ندارد
حالت Eco
ندارد
نورپردازی RGB
دارد
توضیحات نورپردازی
اتصالات
اتصالات روی پاور ماژولار
- 2 عدد PCIe - 4 عدد مشترک برای SATA و Molex
کانکتور مادربرد
کانکتور پردازنده
1 عدد ATX 12V با 8 پین (4+4)
کانکتور PCIe
کانکتور SATA
9 عدد
کانکتور Molex
3 عدد 4 پین
کانکتور RGB
1 عدد 3 پین ARGB
توان خروجی شاخه 12+ ولت
توان خروجی شاخه 5+ و 3.3+ ولت
جریان خروجی شاخه 12+ ولت
58.3 آمپر
جریان خروجی شاخه 5+ ولت
22 آمپر
جریان خروجی شاخه 3.3+ ولت
22 آمپر
جریان خروجی شاخه 5VSB+ ولت
3.0 آمپر
0.3 آمپر
استانداردها
تأییدیه‌ها
FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
استاندارد SSI EPS 12V
بله، نسخه 2.92
استاندارد ATX 12V