نمای نیمرخ پاور کامپیوتر گرین GP650A-UK با توان 650 وات با نمایش لوگو، پنل پشت و پنل بالا
GREEN GP650A-UK 650W
این محصول فعلا فروشنده‌ای ندارد
تبلیغات
مشخصات فنی
650 وات
Gold با راندمان 91 درصد
1700 گرم
86 × 140 × 150 میلی‌متر
فن 120 میلی‌متری
100 هزار ساعت
ATX12V
غیر ماژولار
گرین GP650A-UK با توان 650 وات
مشخصات اصلی
فرم فکتور
ATX12V
توان خروجی
650 وات
ماژولار
غیر ماژولار
اصلاح ضریب توان (PFC)
بله، Active PFC
میزان اصلاح ضریب توان
بیشتر از 0.95
گواهی 80Plus
Gold
راندمان
90 تا 92.5 درصد در 230V AC و بار عادی میانگین 91 درصد در 230V AC و بار عادی
مشخصات فنی
ولتاژ ورودی
جریان ورودی
حداکثر 6 آمپر
فرکانس ورودی
تحمل وقفه انرژی
محدوده زمان‌بندی سیگنال
سیستم خنک‌کننده
فن 120 میلی‌متری
فناوری خنک‌کننده
Double Ball Bearing
عمر مفید نامی (MTBF)
100 هزار ساعت
مصرف انرژی در حالت آماده به کار
کمتر از 0.5 وات، مطابق با ErP
دمای عملیاتی
0 تا 45 درجه سانتی‌گراد
مقاومت در برابر رطوبت
سایر مشخصات فنی
استفاده از خازن‌‌های جامد و الکترولیت ژاپنی از نوع 105C
قابلیت‌ها
کلید پاور
دارد
حالت Fanless
ندارد
حالت Eco
ندارد
نورپردازی RGB
اتصالات
کانکتور مادربرد
کانکتور پردازنده
1 عدد ATX 12V با 8 پین (4+4)
کانکتور PCIe
کانکتور SATA
6 عدد
کانکتور Molex
3 عدد 4 پین
کانکتور FDD
1 عدد
توان خروجی شاخه 12+ ولت
648 وات
توان خروجی شاخه 5+ و 3.3+ ولت
110 وات
جریان خروجی شاخه 12+ ولت
54 آمپر
جریان خروجی شاخه 5+ ولت
20 آمپر
جریان خروجی شاخه 3.3+ ولت
20 آمپر
جریان خروجی شاخه 5VSB+ ولت
2.5 آمپر
0.3 آمپر
استانداردها
تأییدیه‌ها
CE, TUV, CB, FCC, CUL, UL
استاندارد ATX 12V