تگ‌ماینر اولین سامانه آنلاین رصد و آنالیز شبکه‌های اجتماعی

تگ‌ماینر اولین سامانه آنلاین رصد و آنالیز شبکه‌های اجتماعی

امروزه با گسترش روزافزون شبکه‎های اجتماعی و حضور چشمگیر مردم در این فضا، قالب جدیدی از بازاریابی شکل گرفته است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در بازاریابی دیجیتال، صاحبان کسب‌‌وکار مشتریان خود را در فضای مجازی پیدا می‌کنند و ازطریق بررسی فعالیت آن‌ها، آنچه در ذهن مشتریان می‎گذرد، تجزیه‌و‌تحلیل می‌کنند و به نقشه‌ی راه دقیقی برای گسترش برند و کسب‌ وکار خود می‌رسند.

شرکت دانش‎بنیان داده‌کاوی سحاب‌پرداز با به‌‌کارگیری متخصصان برنامه‎نویسی و مهندسان هوش‌ مصنوعی و متخصصان دیجیتال‌مارکتینگ، موفق شده اولین سامانه‌ی آنلاین رصد و آمارگیری و تحلیل محتوا در شبکه‎های اجتماعی را راه‌اندازی کند.

تگ‌ماینر مجموعه‎ای از ابزارها و تجهیزاتی است که به شما این امکان را می‎دهد تا بتوانید برند خود را در شبکه‌های اجتماعی توییتر و در آینده‌ای نزدیک اینستاگرام رصد کنید. به‌عنوان مثال، با جست‌وجوی هشتگ #شرکت_هواوی در تگ‌ماینر، در کمتر از دو دقیقه گزارشی تفصیلی با جامعه‎ی آماری چندهزار توییت دریافت خواهید کرد که اطلاعات تفصیلی زیر را در قالب نمودارهای مختلف به شما ارائه خواهد کرد:

 • چه تعداد کاربر درباره‌ی این برند اظهارنظر کرده‌اند.
 • اظهارنظر کاربران درمعرض دید چه تعداد کاربر قرار گرفته است.
 • چه درصد از کاربران نظر مثبت و چند درصد نظر منفی داده‌اند.
 • کاربران تأثیرگذار یا همان Top Influencers چه کسانی هستند.
 • جنسیت و رده سنّی کاربران چیست.
 • نقطه جغرافیایی کاربران کجاست.
 • کاربران درباره‌ی برند شما چه بحث و گفت‌وگویی کرده‌اند.

  تگ ماینر

  چرا تگ‌ماینر؟

قابلیت‌های تگ‌ماینر را می‌توان در موارد زیر جست‌و‌جو کرد:

 • استفاده از هوش‌ مصنوعی (AI): برای طراحی و توسعه‌ی تگ‌ماینر از دانش هوش‌ مصنوعی با هدف افزایش سطح کیفی‎ و اعتبار نمودارها استفاده شده است. برای مثال، هوش‌ مصنوعی کلمات پرتکرار و بی‌معنی را حذف می‎کند و بدین‌ترتیب، نتایج به‌دست‌آمده به‌صورت پالایش‌شده ارائه می‌شود. هوش‌ مصنوعی به‌کاررفته در تگ‌ماینر داده‌ها را تا سه مرحله پالایش می‌کند و نتایج معتبرتری ارائه می‌دهد.
 • الگوریتمهای بومی‌سازی‌شده و متناسب با زبان فارسی: شرکت داده‌کاوی سحاب‌پرداز با توسعه‌ی اولین موتور کاملا هوشمند تحلیلِ احساسات متن فارسی، از پیچیدگی‌های زبان فارسی مانند جملات محاوره‌ای و دوپهلو و کنایه‌ای پشتیبانی می‌کند. این موتور هوشمند براساس متون فارسی تجاری و روزمره آموزش دیده است.
 • تحلیل و آنالیز فعالیت‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی: به‌وسیله‌ی تگ‌ماینر می‌توانید اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود یا رقبایتان را تحلیل و بررسی کنید. این ویژگی میزان نفوذ و تأثیرگذاری اکانت در آن شبکه اجتماعی را به شما نشان می‌دهد.
 • استفاده از نمودارهای بی‌مانند: با‌توجه‌به اینکه تگ‌ماینر از متخصصان مارکتینگ برای ارائه‌ی داشبوردهای خود استفاده کرده است، نمودارهایی که این سرویس به شما ارائه می‎کند، در هیچ‌یک از سایت‎های مشابه داخلی و حتی خارجی موجود نیست. این نمودار‎ها کاملا هدفمند هستند و برای پیشبرد اهداف شما در دیجیتال مارکتینگ بسیار کاربردی خواهند بود.
 • حجم زیاد اطلاعات دریافتی درمقایسه‌با سایت‎های مشابه خارجی: در بررسی‎های انجام‌شده، سایت‎های مشابه خارجی مانند Keyhole در کلیدواژه‎های مشابه، ۲۵ درصد داده‌های کمتری دریافت و پردازش می‎کنند و این نشان‎دهنده‎ی دقت و اعتبار درخورتوجه نتایج نهایی به‌دست آمده است.
 • هزینه‌های کمتر درمقایسه‌با رقبای خارجی: هزینه‌ی خدماتی که تگ‌ماینر به شما ارائه می‌کند، به‌مراتب به‌صرفه‌تر از نمونه‌های خارجی آن است.

اینستگرام 

تگ ماینر

توییتر

منبع تگ ماینر

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید