از سوپرمارکت محله تان آنلاین خرید کنید

از سوپرمارکت محله تان آنلاین خرید کنید

نه تنها همه شهروندان می‌توانند به عنوان خریدار از سرویس بـیـار استفاده کنند، بلکه صاحبان سوپرمارکت‌ها نیز می‌توانند به عنوان عرضه کننده کالا در این سرویس ثبت نام کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خرید اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین این روزها بسیار متداول شده است. البته علت این اتفاق خیلی روشن است، مردم به بستر اینترنت اعتماد کرده‌اند و مایلند در دنیای پرمشغله امروز از وقت خود بهتر استفاده کنند.

یکی از نیازهای روزمره ما تهیه خوار و بار و خرید مواد غذایی تازه از سوپر مارکت‌ها است.

احتمالا شما هم فکر کرده‌اید که چه خوب می‌شد اگر می‌توانستیم به صورت مجازی سوپر مارکت‌های اطراف خود را ببینیم، در میان قفسه‌های آنها بچرخیم، سفارش خود را برایشان ارسال کنیم و اقلام درخواستی را در اسرع وقت تحویل بگیریم.

در واقع این ایده به مدد سرویس‌های آنلاین به تازگی محقق شده است. شما هم اکنون می‌توانید با استفاده از سرویس‌های اینترنتی اغلب کالاهای موردنیاز خود را خریداری کنید. جالب است بدانید در بعضی از این سرویس‌ها می‌توانید از سوپرمارکت‌های نزدیک خود خرید کرده و سفارش‌تان را در کمترین زمان و بدون هزینه حمل دریافت کنید. این در حالی است که قیمت‌ها حداکثر به قیمت مصرف کننده است و می‌توانید از تخفیف‌هایی که سوپر مارکت‌ها اعلام می‌کنند نیز مطلع شوید و بهره ببرید.

استفاده از این قبیل خدمات مزایای دیگری نیز دارد. از جمله اینکه، از حمل کالاهایی که بعضا سنگین هستند اجتناب می‌کنید، برای یک خرید ساده در سطح شلوغ شهر تردد نمی‌کنید، نگران پیدا کردن جای پارک نیستید و به کاهش آلودگی هوا و ترافیک شهر خود کمک می‌کنید.

بـیـار یکی از این سرویس‌های اینترنتی است که با تنوع بالغ بر ۳۵۰۰ محصول  در وب سایت  www.iBiar.com قابل دسترسی است. با استفاده از سایت بیار یا نرم افزار های قابل نصب بیار بر روی تلفن‌های همراه و تبلت به راحتی این امکان برای شما فراهم می‌شود تا به یک سوپرمارکت تمام عیار در نزدیکی خود دسترسی داشته باشید.

بیار زمانبندی ارسال ندارد چرا که به محض دریافت سفارش آنرا به نزدیکترین سوپرمارکت در محله شما انتقال می‌دهد و سوپرمارکت در سریعترین زمان ممکن (کمتر از یک ساعت) سفارش شما را به طور رایگان به شما تحویل خواهد داد.

بیار هیچ‌گونه انباری ندارد و سفارشات دریافتی را به نزدیکترین سوپرمارکت عضو بیار ارجاع می‌دهد، به این ترتیب، خلاقانه مدل برد-بردی تحت عنوان سوپر مارکت آنلاین طراحی کرده که نه تنها همه شهروندان می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند و در کوتاهترین زمان ممکن به تازه‌ترین محصولات مواد غذایی دسترسی داشته باشند، بلکه سوپر مارکت‌ها در سراسر ایران نیز می‌توانند کسب و کار خود را با آن رونق دهند.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید