کیم کارداشیان به فهرست میلیاردرهای فوربز ملحق شد

کیم کارداشیان به فهرست میلیاردرهای فوربز ملحق شد

کیم کارداشیان، همسر سابق کانیه وست که پیش‌تر به‌صراحت اعلام کرده بود بیت کوین دارد، در فهرست میلیاردرهای مجله‌ی فوربز قرار گرفته است.

بر اساس ادعای CNN، کیم کارداشیان وست برای نخستین بار وارد فهرست میلیاردهای مجله‌ی معتبر فوربز شده است. او که به‌صراحت اعلام کرده است بیت کوین دارد، تا سال ۲۰۱۹ همسر کانیه وست، رپر آمریکاییِ حامی بیت کوین، بود.

به گزارش U.Today، کیم کارداشیان نخستین بیت کوین خود را در سال ۲۰۱۸ به‌عنوان هدیه‌ای از طرف متئو روزاک، میلیاردر آمریکایی و سرمایه‌گذار تورنمنت خیریه‌ی پوکر، دریافت کرد. در آن زمان بیت کوین قیمتی در حدود هشت هزار دلار داشت.

کانیه وست که پیش‌تر همسر کیم کارداشیان بود نیز بیت کوین دارد. وقتی این رپر آمریکایی در سال گذشته‌ی میلادی به‌ همراه جان مکآفی در تلاش برای حضور در انتخابات ریاست‌ جمهوری ایالات متحده بود، گفت بیت کوین و رمزارز می‌تواند «آزادی واقعی آمریکا» باشد. کیم کارداشیان در فوریه‌ی ۲۰۱۹ (بهمن و اسفند ۱۳۹۷) پس از ۶ سال زندگی مشترک، درخواست طلاق از کانیه وست را ثبت کرد. 

از آنجایی که در جریان طلاق، از بیت کوین به‌عنوان دارایی یاد می‌شود، این سؤال ایجاد شد که بیت کوین‌ها به چه کسی می‌رسد؛ کیم کارداشیان یا کانیه وست؟

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، مجله‌ی فوربز برای نخستین بار کارداشیان را در فهرست میلیاردرها قرار داده است. فوربز می‌گوید میلیاردر شدن کارداشیان نتیجه‌ی رونق کسب و کارهای او یعنی KKW Beauty و Skims است. او همچنین سود خوبی از برنامه‌های تلویزیونی کسب کرده است.

***

این مقاله حاوی توصیه یا پیشنهاد اقتصادی زومیت نیست. خطر از‌ دست‌ دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری وجود دارد و سرمایه‌گذار باید پس از مطالعه و تحقیق، تصمیم نهایی را خود اتخاذ کند و مسئولیت تبعات آن را بر‌ عهده بگیرد.

منبع u.today

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید