تعرفه «خرید و تحویل کالا» ماکسیم؛ حافظ سلامت کاربران دربرابر کرونا

ماکسیم برای حفظ سلامت کاربران خود از ویروس کرونا، تعرفه جدیدی با نام «خرید و تحویل کالا» راه‌اندازی کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به‌گزارش روابط‌عمومی ماکسیم، با شیوع ویروس کرونا، برای حفظ سلامت شهروندان و حمایت از طرح فاصله‌‌گذاری اجتماعی، هم‌اکنون تعرفه‌ی «خرید و تحویل کالا» در ۳۷ شهر ایران فعال شده است. تعرفه‌ی «خرید و تحویل کالا» به کاربران ماکسیم این امکان را می‌دهد که خریدهای خود را بدون خروج از خانه انجام دهند.

در این تعرفه، کاربر درخواست خرید خود را در اپلیکیشن ثبت می‌کند و سپس اقلام موردنیاز خود را مقابل در منزل از راننده‌ی ماکسیم تحویل می‌گیرد. راننده نیز با تحویل کالا و ارائه‌ی فاکتور و رسید پرداخت، هزینه‌ی تحویل کالا و اقلام خرید‌ه‌شده را دریافت خواهد کرد.

ماکسیم

تعرفه‌ی «خرید و تحویل کالا» هم‌اکنون در ۳۷ شهر تهران، کرج، اصفهان، گرگان، قم، ایلام، گنبدکاووس، بیرجند، بجنورد، بوکان، دزفول، خوی، مهاباد، ملایر، مراغه، نیشابور، نوشهر، رفسنجان، سبزوار، سقز، ساوه، سمنان، شهرکرد، شاهرود، سیرجان، زاهدان، آزادشهر، چالوس، نجف‌آباد، اندیمشک، بم، بندرانزلی، بروجن، هشت‌پر، کلاله، ماکو و نقده فعال است و به‌زودی در همه‌ی شهرهای زیرپوشش ماکسیم فعال خواهد شد.

سامانه‌ی خدمات حمل‌ونقل ماکسیم با همراهی شهروندان و زحمات کادر درمانی، امیدوار است زنجیره‌ی شیوع کرونا هرچه زودتر قطع شود و سلامت و آرامش به خانه هموطنان ایرانی بازگردد.

منبع ماکسیم

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید