شیائومی گوشی هوشمند جدیدی با حسگر  ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ معرفی می‌کند

شیائومی قصد دارد علاوه بر معرفی دستگاهی با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی، به‌زودی گوشی هوشمندی دیگری با حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ رونمایی کند. 

اکنون گوشی‌های هوشمند مختلفی ازجمله وان پلاس ۷ پرو، ردمی نوت ۷ و آنر ویو ۲۰ از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی بهره می‌برند. حتی برخی شرکت‌ها همچون اوپو در گوشی هوشمند ریل می قصد دارند دستگاه‌هایی با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی به بازار عرضه کنند.

براساس آخرین اخبار، شیائومی قصد دارد به‌زودی گوشی هوشمندی با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی معرفی و به بازار عرضه کند. در جریان نشستی که در چین برگزار شد، شیائومی اعلام کرد که نخستین شرکت تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند بازار خواهد بود که دستگاهی مجهز به حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی ISOCELL سامسونگ به بازار عرضه می‌کند. حداکثر رزولوشن قابل تصویربرداری با این حسگر سامسونگ ۱۲۰۳۲ در ۹۰۲۴ پیکسل خواهد بود.

شیائومی می ۹ / Xiaomi mi 9

خبر یادشده در توئیتی از سوی Iceuniverse به‌اشتراک گذاشته شد. البته در حال حاضر اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد حسگر جدید در دسترس نیست. علاوه بر این خبر، شیائومی اعلام کرد که گوشی هوشمند بعدی ردمی نیز با حسگر ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ معرفی خواهد شد. احتمال دارد شیائومی، گوشی هوشمند ردمی نوت ۸ را که انتظار می‌رود به‌زودی معرفی شود، با این حسگر به بازار عرضه کند.

البته باید ببینیم که در عمل، حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ با چه کیفیتی می‌تواند تصویربرداری کند.


زومیت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

منبع thenextweb

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید