سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر سامسونگ احتمالا با مشکل روشنایی مواجه بوده است

گفته می‌شود نسل کنونی سنسور اثر انگشت اپتیکال سامسونگ با مشکلاتی در روشنایی مواجه بوده است.

یکی از منابع نزدیک به صنعت اوایل هفته‌ی جاری گفته از آنجا که نسل کنونی فناوری سنسور اثر انگشت اپتیکال سامسونگ ایراداتی در روشنایی دارد، شاید این شرکت برای قرار دادن سنسور یاد شده در زیر نمایشگر گوشی‌های هوشمند خود با مشکلاتی مواجه شده باشد. رندر ارائه شده توسط این منبع مشکل روشنایی سنسور اثر انگشت اپتیکال سامسونگ را به صورت بصری به ما نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد این کمپانی برای متعادل ساختن روشنایی سنسور تعبیه شده در زیر نمایشگر گوشی‌های هوشمند با مشکل مواجه شده است. گفته شده که محل قرار گرفتن سنسور اثر انگشت خیلی روشن است. البته هنوز نمی‌دانیم که این ایراد در تصویر رندر بالای مطلب در نظر گرفته شده یا خیر. البته هیچ اطلاعات دیگری در مورد مشکل مورد بحث ارائه نشده و به همین دلیل احتمال می‌رود که سامسونگ به نوعی موفق شده باشد تا ایراد را رفع کند و در نتیجه از مدتی قبل مشغول ساخت نمونه‌های اولیه‌ی گوشی‌های مجهز به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر با روشنایی دقیق و بی‌نقص شده است.

این شایعه در حالی منتشر شده که همین چند روز قبل گزارشی از کره‌ی جنوبی اشاره کرده بود سامسونگ به دلیل مشکلاتی نامشخص تصمیم گرفته تا از بکار گرفتن سنسور اثر انگشت اپتیکال در گلکسی نوت ۸ خودداری کند. اما از امروز صبح تصاویر مختلف فاش شده از گوشی‌هوشمند اندرویدی و پرچمدار نوت ۸ خلاف گزارش یاد شده را نشان دادند. اگرچه برخی از منابع معتبر اعلام کرده‌اند که سامسونگ تکنولوژی سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر را برای اولین بار در فصل بهار ۲۰۱۸ و در گوشی گلکسی اس ۹ بکار خواهد گرفت؛ اما تصاویری که امروز از نوت ۸ فاش شده همگی به این موضوع اشاره دارند که این فبلت اولین گوشی سامسونگ خواهد بود که به سنسور اثر انگشت اپتیکال تجهیز می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین ایراداتی که کاربران گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به این دو پرچمدار وارد آورده‌اند، محل نامناسب قرار گیری سنسور اثر انگشت است.

گزارش‌های مربوط به تاریخ معرفی گلکسی نوت ۸ نیز متناقض‌‌اند؛ ولی بسیاری از منابع نزدیک به سامسونگ اعلام کرده‌اند که این محصول در اواسط ماه آگوست یا اوایل ماه سپتامبر و در نمایشگاه IFA امسال در برلین معرفی خواهد شد. در برخی گزارش‌ها گفته شده که سامسونگ برای رقابت سنگین‌تر با آیفون ۸ اپل احتمالا فبلت گلکسی نوت ۸ خود را زودتر از موعد مقرر معرفی خواهد کرد. در هرصورت طی هفته‌های آينده مسلما جزئیات دقیق‌تری در مورد نسل بعدی فبلت‌های سری نوت سامسونگ در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظر شما در این مورد چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید