پتنت جدید ال جی گوشی هوشمندی را با مشخصات سری جی و وی نشان می‌دهد

در پتنت جدید ال‌جی می‌توان گوشی هوشمندی را مشاهده کرد که از طراحی سری جی و امکانات سری وی ال‌جی بهره می‌برد.

ال‌جی اخیرا پتنت جدیدی به ثبت رسانده است. در این پتنت می‌توان تلفن هوشمندی را مشاهده کرد که از امکانات محصولات سری جی و سری وی ال‌جی برخوردار است. درواقع محصولی که در پتنت مشاهده می‌شود، بسیار شبیه به ال‌جی جی 6 است؛ با این تفاوت که نمایشگر ثانویه در بالای نمایشگر اصلی جای گرفته و دوربین سلفی در وسط نمایشگر ثانویه قرار دارد.

حاشیه‌های اطراف نمایشگر نیز به‌مراتب باریک‌تر شده‌اند که باعث جذاب‌تر شدن هرچه بیشتر این گوشی هوشمند می‌شود. در مجموع می‌شود گفت طراحی محصولی که ال‌جی به فکر ساخت آن است، بسیار جالب به نظر می‌رسد.

البته مشخص نیست که آیا این پتنت متعلق به محصول در دست ساختی مانند ال‌جی وی 30 است یا خیر. البته ال‌جی در گذشته ثابت کرده که علاقه‌مند به عرضه محصولاتی با نوآوری‌های جالب است؛ اما عدم استقبال کاربران ممکن است کمپانی کره‌ای را تنها به ثبت پتنت راضی کند و شاهد عرضه چنین محصولی نباشیم.

پتنت ال جی

شرکت کره‌ای ال‌جی همیشه تلاش کرده است تا یک قدم از رقبایش جلوتر باشد. زمانی که لحظه رونمایی از نسل جدید آیفون برسد، طبیعتا سازندگان دیگر به دنبال عرضه محصولی می‌گردند که بتواند با آیفون جدید رقابت کند. ال‌جی نیز احتمالا می‌خواهد با عرضه چنین محصولی کاربران را به سمت خود جلب کند. نظر شما در مورد پتنت جدید ال‌جی چیست؟

منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید