برنامه The File Converter: تبدیل آنلاین فرمت ها به یکدیگر - زوم اپ

The File Converter اپلیکیشنی کاربردی برای تبدیل فرمت فایل‌های مختلف مانند ویدیو، عکس، صوت و‌ انواع فایل‌ها است که به‌صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نیاز به تبدیل فرمت فایل‌ها موضوعی نیست که هر کاربری با آن مواجه شود؛ اما اگر تاکنون تجربه‌ی قرار گرفتن در چنین موقعیتی را داشته باشید، حتما موافق خواهید بود که این ویژگی تا چه حد می‌تواند مفید، کارساز و ضروری باشد. تاکنون نرم‌افزارهای مختلفی چه در کامپیوتر و چه در گوشی‌های موبایل برای انجام این تبدیل‌ها منتشر شده است؛ اما معمولا هر کدام مربوط به یک نوع فایل‌ است. برای مثال چندی پیش در زوم اپ برنامه‌ی Video Converter را ارائه کردیم که تنها قادر به تبدیل فرمت فایل‌های ویدیویی بود. اما The File Converter یک اپلیکیشن همه‌فن‌حریف است و از هر نوع تبدیلی که فکر کنید، پشتیبانی می‌کند. فایل‌های ویدیویی، صوتی، عکس‌ها، فایل‌های متنی و‌... از مواردی هستند که در این برنامه قادر به تبدیل فرمت آن‌ها خواهید بود. اگر قصد تبدیل MKV به Mp4 یا تبدیل OGG به Mp3 یا حتی تبدیل Doc به PDF دارید، The File Converter قادر است به‌سادگی هرچه تمام‌تر این عمل را برای شما به انجام برساند. البته کارکرد این برنامه نیازمند برقرار بودن ارتباط اینترنتی شما خواهد بود که این موضوع با توجه به این‌که طیف بسیار وسیعی توسط The File Converter پشتیبانی می‌شوند، قابل انتظار بود. 

The File Converter در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است. در نسخه‌ی رایگان محدودیتی در فرمت فایل‌ها اعمال نشده و می‌توانید حتی بدون خرید نسخه‌ی پولی فایل‌های مهم خود را در مواقع ضروری تبدیل کنید. تبدیل رایگان تنها برای فایل‌های کوچک‌تر از ۱۰۰ مگابایت و تنها برای ۲ نوبت امکان‌پذیر است و برای از بین بردن این محدودیت نیاز به خرید یا دانلود نسخه‌ی پولی خواهید داشت. فرمت‌های پشتیبانی شده توسط این موارد عبارتند از: (3GP, 3G2, FLV, MKV, MP4, MPEG-2, OGG, WEBM و WMV) در ویدیوها، (MP3, OGG, WAV, WMA, AAC, FLAC, M4A و MMF) در فایل‌های صوتی، (JPG, PNG, BMP, EPS, GIF, HDR, EXR, SVG, TGA, TIFF, WBMP و WEBP) در عکس‌ها، (PDF, DOC, TXT, ODT, FLASH و HTML) در اسناد و فایل‌های متنی، (EPUB, MOBI, PDF, LRF, FB2, LIT, PDB, TCR) در کتاب‌های الکترونیکی و (ZIP, BZ2, 7Z و GZ) در فایل‌های فشرده. همان‌طور که گفته شد، کارکرد این برنامه به‌صورت آنلاین خواهد بود؛ به این معنا که برای آپلود هر فایل، این اپلیکیشن ابتدا اقدام به آپلود آن فایل خواهد کرد و پس از تبدیل، نیاز به دانلود آن خواهید داشت. از همین رو توجه به ترافیک مصرفی حائز اهمیت است و اگر از محدودیت ترافیک اینترنتی برخوردارید، بهتر است فایل‌های ویدیویی خود را به‌جای این برنامه، توسط Video Converter به‌صورت آفلاین تبدیل کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • امکان تبدیل تمامی فرمت های موجود به یکدیگر
  • امکان تبدیل فرمت فایل ویدیویی
  • امکان تبدیل فرمت فایل صوتی
  • امکان تبدیل فرمت فایل متنی
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید