بررسی ویدیویی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس

بررسی ویدیویی زومیت از گوشی‌های هوشمند آیفون ۸ و ۸ پلاس که تا ۱۲ آبان و تا پیش از عرضه‌ی آیفون ۱۰، لقب «بهترین آیفون» شرکت اپل را یدک خواهند کشید.

تبلیغات

اپل کمتر از یک‌ ماه پیش، در جریان رویدادی که در سالن همایش‌های استیو جابز در اپل‌پارک برگزار شد، از جدیدترین گوشی‌های هوشمند خود پرده‌برداری کرد؛ اما برخلاف آنچه انتظار داشتیم، گوشی‌های جدید اپل با نام آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس معرفی نشدند و این شرکت آن‌ها را با نام آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رونمایی کرد. با وجود ذهنیتی که نام این گوشی‌‌ها به‌ وجود می‌آورد، ظاهر آن‌ها دستخوش تغییر چندانی نشده و اپل صرفا به تغییر جنس بدنه از فلز به ترکیب شیشه و فلز بسنده کرده است. اگرچه سایه‌ی آیفون ۱۰ با طراحی بدون حاشیه‌ و ویژگی‌‌های پیشرفته‌ای چون دوربین TrueDepth‌ بر سر آیفون ۸ و ۸ پلاس سنگینی می‌کند؛ اما این گوشی‌ها نیز از مشخصات قابل توجهی نظیر پردازنده‌ی فوق‌العاده قدرتمند A11 Bionic، دوربین توانمند و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم بهره می‌برند؛ مشخصاتی که این گوشی‌ها را به پرچم‌داری شایسته بدل می‌کند.

پیش از این بررسی متنی جامعی از آیفون ۸ و ۸ پلاس ارائه داده‌ایم؛ اما این بار نوبت به بررسی ویدیویی پرچم‌داران جدید اپل می‌رسد. شما می‌توانید در ادامه بررسی ویدیویی آیفون ۸ و ۸ پلاس را تماشا کنید.

تماشا در یوتیوب

آیفون 10 / آیفون ایکس / iPhone X

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون 10 / iPhone X یا آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس مراجعه کنید.

تهیه شده در زومیت

مقاله های مرتبط

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده