ماشین لباسشویی و خشک کن FlexWash / FlexDry سامسونگ با چهار محفظه مجزا

سامسونگ به‌تازگی از محصول هوشمند جدید خود در صنعت لوازم خانگی رونمایی کرده است.

ماشین لباسشویی و خشک‌کن از آن دسته محصولات صنعت لوازم خانگی هستند که نمی‌توان انتظار هوشمندی آن‌چنانی از آن‌ها داشت. به بیان دیگر، اگر چه امکانات جدیدی مانند اپلیکیشن‌های کنترلی برای این دستگاه‌ها عرضه شده‌اند، اما در نهایت کاربر تنها به تمیزی لباس‌های شسته شده توسط آن‌ها توجه می‌کند و امکانات دیگر نمی‌توانند آن‌طور که باید و شاید برای او جذاب باشند.

شرکت کره‌ای سامسونگ که در صنعت لوازم خانگی حضوری قدرتمند دارد، ماشین لباسشویی و خشک‌کنی معرفی کرده است که هر کاربری را برای خرید جذب می‌کند. دستگاه جدید که FlexWash+FlexDry نام دارد، ترکیبی از دو ماشین لباسشویی و خشک‌کن است که هر کدام دو محفظه مجزا دارند. پیش از این، ال‌جی محصولی  مشابه تولید کرده بود که دو محفظه مجزای شستشو داشت؛ اما سامسونگ در محصول جدید خود چهار محفظه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

البته این تنها قابلیت محصول جدید سامسونگ نیست. این شرکت اپلیکیشنی نیز برای کنترل فرایند شستشو و خشک‌کردن ماشین خود عرضه کرده است. از دیگر قابلیت‌های این ماشین لباسشویی می‌توان به گزینه SuperSpeed اشاره کرد که زمان شستشو را تا ۳۰ دقیقه کاهش می‌دهد. فرایند شستشو به‌وسیله کف که از ترکیب هوا با ماده شوینده و آب استفاده می‌کند، از قابلیت‌های دیگر محصول جدید سامسونگ است و برای شستشوی پارچه‌های ضخیم و حجیم بسیار مناسب است.

در مورد قیمت و تاریخ عرضه این محصول خبری منتشر نشده است و به نظر می‌رسد تا تاریخ عرضه نهایی ماه‌ها زمان لازم است. کارشناسان معتقدند در صورت موفقیت این دستگاه، فاجعه انفجار ماشین‌های لباسشویی سامسونگ به‌سرعت از خاطر کاربران خواهد رفت.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید