نظرسنجی: آیفون 7 اپل یا گلکسی نوت 7 سامسونگ، کدامیک را می‌خرید؟

آیفون 7 اپل و گلکسی نوت 7 سامسونگ از بهترین های سال ۲۰۱۶ هستند اما شما کدامیک را می‌خرید؟

آیفون 7 اپل به تازگی معرفی شد و همزمانی آن با مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 به نوعی برگ برنده‌ای برای اپل بوجود آورد. اما صرفنظر از مشکل باتری گلکسی نوت 7 که به زودی نیز رفع خواهد شد، این گوشی یکی از بهترین‌ها در سال ۲۰۱۶ است. اما نظر شما چیست؟ کدام یک از این دو گوشی خواستنی‌تر هستند و ارزش خرید بالاتری دارند؟

آیفون 7 و 7 پلاس اپل که به تازگی معرفی شده‌اند، بدون شک توجهات بسیاری را به خود جلب خواهند کرد. هر چند این دو گوشی نسبت به نسل قبل خود تفاوت ظاهری زیادی نداشته‌اند اما حذف جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در کنار رنگ‌بندی‌های جدید را می‌توان بزرگ‌ترین تغییرات دانست. البته استریو شدن اسپیکرها و پردازنده‌ی بسیار قدرتمند A10 فیوژن به علاوه حذف شدن حالت دکمه‌‌ای هوم از تغییراتی هستند که کمتر در ظاهر کرد پیدا کرده‌اند. حتی آیفون ۷ توانست در انتوتو امتیاز ۱۷۸ هزار را کسب و با اختلاف زیاد صدرنشین شود.

مقاله‌های مرتبط:

از طرفی گلکسی نوت ۷ با داشتن لبه‌های خمیده که حالا به نوعی به بلوغ نیز رسیده‌اند، از لحاظ ظاهری جذابیت بسیاری دارد و قلم اس پن و رنگ‌بندی‌های جدید همگی به این جذابیت اضافه می‌کنند. البته آتش گرفتن گوشی‌های تولید سامسونگ و فراخوانی ۲.۵ میلیون دستگاه فروخته شده علاوه بر ضرر زیادی که به شرکت کره‌ای وارد کرد، احتمالا فرصتی خوب را برای آیفون ۷ نیز فراهم خواهد کرد تا فروش بیشتری داشته باشد. با این حال با رفع مشکل باتری گلکسی نوت ۷ به طور قطع این گوشی یک رقیب تمام عیار برای تمامی گوشی‌های هوشمند موجود در بازار خواهد بود. 

اما شما اگر قصد خرید یکی از این دو گوشی را داشتید، کدامیک را انتخاب می‌کردید؟

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید