آیفون 8 پلاس می‌تواند 40 درصد از فروش سال آینده آیفون را به خود اختصاص دهد

چند روز قبل کمپانی اپل از دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس رونمایی کرد. اما شاید بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از آیفون‌های 2017 هستند. به گفته‌ی KGI آیفون پلاس 2017 می‌تواند ۴۰ درصد از فروش سال آینده آیفون را به اختصاص دهد. با زومیت همراه باشید.

اپل چند روز قبل از آیفون 7 و 7 پلاس رونمایی کرد. اما بسیاری از کاربران و کارشناسان منتظر آیفون 2017 هستند که به مناسبت ۱۰ سالگی آیفون معرفی می‌شود و به گفته‌ی کوپرتینونشین‌ها محصولی کاملا متفاوت خواهد بود. موسسه‌ی KGI متعقد است که آیفون 7 پلاس 2017 می‌تواند ۴۰ درصد از فروش اپل در سال آینده را به خود اختصاص دهد.

همچنان بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که جذاب‌ترین قابلیت در آیفون‌های امسال، تجهیز نسخه‌ی پلاس به دوربین دوگانه است که یک گام رو به جلو در دنیای عکاسی با موبایل به شمار می‌رود ولی هنوز نمی‌تواند یک قابلیت قدرتمند برای شکست دادن دیگر پرچمداران بازار باشد.

مینگ چو کو از KGI Securities در تازه‌ترین یادداشت‌ خود اشاره کرده است که اپل به تازگی از سیستم دوربین دوگانه استفاده کرده و در شرایط فعلی ترجیح داده است که تنها روی آیفون 7 پلاس از دو دوربین بهره بگیرد. البته این تصمیم اپل کمی هزینه‌ها را بالا برده و هنوز کامل نیست. به عنوان مثال در حالی که لنز عریض ۲۸ میلی‌متری این گوشی دارای لرزش‌گیر اپتیکال است، گفته می‌شود لنز تله‌فوتو ۵۶ میلی‌متری از این ویژگی بی‌بهره است.

اما کو نسبت به آیفون 7 اس پلاس یا آیفون 8 پلاس (نام احتمالی یکی از آیفون‌های 2017) نظر متفاوتی دارد و می‌گوید:

به نظر ما اپل روی سیستم دوربین دوگانه و ارتقای آن در سال آینده تمرکز ویژه‌ای خواهد داشت و با تجهیز لنز تله‌فوتو به لرزش‌گیر اپتیکال، آیفون پلاس 2017 از کیفیت زوم اپتیکال و دیجیتال به مراتب بهتری بهره خواهد برد.

این تحلیل‌گر معتقد است بهبود سیستم دوربین دوگانه باعث می‌شود تا نسخه‌ی پلاس آیفون در سال آینده بتواند ۳۰ تا ۴۰ درصد از فروش آیفون‌ها را به خود اختصاص دهد.

نظر شما چیست؟

منبع pocketnow

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید