گردهمایی خاورمیانه و شمال آفریقای سامسونگ در سال 2016 برگزار شد

امروز بخش خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) سامسونگ الکترونیکس، در گردهمایی (MENA Forum) در لیسبون پرتغال از نوآوری‌های جدیدی پرده‌برداری کرد. سامسونگ در نظر دارد تا با جابجا کردن استانداردها، زندگی هوشمند را ارتقاء ‌بخشد.

گردهمایی خاورمیانه و شمال آفریقای شرکت سامسونگ، رویدادی است که هر سال در یک کشور برگزار می‌شود و این شرکت به ارائه‌ی آخرین دستاوردها و نوآوری‌های خود می‌پردازد. همایش «منا 2016» امسال در لیسبون پرتغال برگزار شد که مدیران بخش خاورمیانه سامسونگ، شرکای تجاری آن و همچنین رسانه‌ها در آن شرکت داشتند.

رئیس بخش خاورمیانه و شمال آفریقا، آقای چومگ رو لی، در گردهمایی (MENA Forum) در لیسبون پرتغال اعلام کرد:

«سامسونگ به شکستن موانع، جابجایی استانداردها و شکل دادن به آینده شناخته شده است. بلندپروازی ما در سال ۲۰۱۶ با قدم برداشتن در مسیر نوآوری و بالا بردن سطح انتظارات با ارائه‌ی محصولات پیشرو در منطقه MENA ادامه خواهد یافت.»

گردهمایی خاورمیانه و شمال آفریقای سامسونگ در سال 2016

شرکت سامسونگ خود را همچنین متعهد به استفاده از نوآوری‌ها به نفع جامعه می‌داند. آقای لی در ارتباط با مسئولیت اجتماعی شرکت می‌گوید:

«ما اعتقاد داریم که این مسئولیت ما است که رفاه اجتماعی جامعه را در منطقه MENA ارتقاء دهیم. ما در یک دهه‌ی گذشته، با استفاده از فناوری‌های خود به دنبال ارتقاء زندگی دیگران در این منطقه بوده‌ایم.»

شکل دهی به آینده‌ی سرگرمی‌های خانگی

از جمله اقدامات سامسونگ برای دستیابی به اهدافی که در نظر دارد، تعیین استانداردهای بالا برای داشتن یک تجربه تماشای برتر است. تلویزیون هوشمند ۲۰۱۶ سامسونگ، بر پایه‌ی سیستم‌عامل تایزِن، امکان کشف و دسترسی مصرف‌کنندگان به محتوای محبوب و خدمات را از فیلم و تلویزیون گرفته تا بازی و اطلاعات برنامه‌ها، در یک‌جا فراهم می‌کند. تلویزیون‌های جدید SUHD سامسونگ با کیفیت متمایز از طریق نمایشگر نقطه‌ای "کوانتوم" و تجربه کاربری هوشمندانه، این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند که به همه محتوای سرگرمی در یک مکان دسترسی داشته باشند.

تغییر رویکرد مصرف‌کنندگان نسبت به لوازم خانگی

سامسونگ برای اولین بار کاری کرده که رویکرد مصرف‌کنندگان نسبت به لوازم خانگی و کارکرد آن‌، از «خوب می‌شود اگر داشته باشیم» به «بدون آن‌ها نمی‌توانیم زندگی کنیم» تغییر یابد. یخچال پیشگام Twin Cooling Plus سامسونگ، اولین یخچال با دو سیستم سردکننده‌ی مستقل است که هر دو بخش آن، امکان تبدیل شدن به یخچال و فریزر را دارا هستند. همچنین با داشتن پنج تبدیل، این دستگاه برای مصرف انرژی بر حسب میزان نیاز مصرف‌کننده قابل تنظیم است.

فناوری‌های سامسونگ در حال تغییر معنی‌ تازگی مواد غذایی یخ‌زده هستند. فناوری (Precise Chef Cooling) هم اکنون به یخچال T9000 4-Door Flex افزوده شده که تازگی غذا را مانند روز اول آنها، حتی برای غذاهای یخ‌زده، حفظ می‌کند.

همچنین از دیگر نوآوری‌های سامسونگ، ماشین لباسشویی جدید Add Wash است که به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا نرم‌کننده‌ی لباس یا مواد شستشوی اضافی را در حین انجام شستشو از طریق محفظه‌ی جانبی که در قسمت بالای در اصلی‌ دستگاه قرار گرفته است، اضافه کنند.

شکاندن مرز پیشرفت در محصولات موبایل

در گردهمایی خاورمیانه و شمال آفریقا، سامسونگ بر اهمیت توسعه‌ی اکوسیستم ارتباطی‌ دستگاه‌ها تاکید کرد و تعهد خود را به توسعه‌ی محصولات و خدماتی که می‌توانند نیازهای متفاوت کاربران را برطرف سازند، بر‌شمرد؛ از جمله سامسونگ، تبلت Galaxy TabPro S را که محبوب‌ترین امکانات لپ‌تاپ‌ و تبلت‌ها را به صورت یکجا دارد، به نمایش گذاشت. همچنین سامسونگ مدل کلاسیک ساعت هوشمندGear S2 را با دو رنگ منحصربه‌فرد پلاتینیم و مسی معرفی‌ کرد تا تعهدش را به ارائه‌ی حق انتخاب بیشتر برای مشتریان نشان ‌دهد. در این گردهمایی، سامسونگ همچنین گوشی هوشمند Galaxy A نسخه سال ۲۰۱۶ را به نمایش گذاشت. این محصول برای مشتریانی ایده‌آل است که نه تنها به دنبال انجام کارهای‌ خود، بلکه به دنبال ابراز سلیقه‌ی شخصی‌شان نیز هستند.

همچنین در هنگام سخنرانی‌ اصلی‌، سامسونگ از اهداف خود در رابطه با اینترنت اشیاء سخن گفت و اینکه چگونه استراتژی‌های خود را به محصولات جدید، پایگاه‌ها و ارتباطات جدید در بین مجموعه‌ای از صنایع، ترجمه می‌کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید