اچ تی سی وان ام 9 آپدیت اندروید 7.0 نوقا را دریافت کرد

اچ‌تی‌سی، انتشار بروزرسانی اندروید نوقا را برای مدل آنلاک گوشی‌ وان ام ۹ آغاز کرده است.

کمپانی اچ‌تی‌سی اعلام کرد بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا برای مدل آنلاک گوشی‌ هوشمند HTC One M9  منتشر شده است. این گوشی در واقع پرچم‌دار سال ۲۰۱۵ شرکت یادشده به شمار می‌رود و پیش از این نیز انتظار آپدیت آن به اندروید نوقا را داشتیم. البته این بروزرسانی مدتی قبل برای گوشی هوشمند جدیدتر اچ‌تی‌سی یعنی HTC 10 منتشر شد. همان‌طور که اشاره کردیم؛ حالا اچ‌تی‌سی آپدیت اندروید نوقا را برای گوشی ام ۹ خود منتشر کرده است و طی روزها و هفته‌های آینده، این بروزرسانی برای کاربران گوشی یادشده در سراسر نقاط جهان در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید.

گفتنی است، گوشی‌های اچ‌تی‌سی ام ۹ که توسط اپراتورها به فروش رسیده‌اند، این آپدیت را اوایل سال ۲۰۱۷ دریافت خواهند کرد؛ چراکه اپراتورها باید تست‌ها و تغییرات مورد نظرشان را برای مدل‌های مخصوص خود انجام دهند.

با انتشار آپدیت مورد بحث، می‌توان گفت اچ‌تی‌سی به قول خود مبنی بر ارائه‌ی بروزرسانی‌های دوره‌ای برای گوشی‌های پرچم‌دار، عمل کرده است. این شرکت بازه‌های زمانی مشخصی برای انتشار آپدیت‌های نرم‌افزاری محصولات خود ندارد، اما رفته‌رفته سعی دارد این بروزرسانی‌ها را تا حد امکان، زودتر آماده کند. مسلما انتشار آپدیت‌های جدید نرم‌افزاری باعث می‌شود کاربران بتوانند تجربه‌ی بهتری در هنگام کار با گوشی هوشمند خود داشته باشند.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع androidandme

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید