اپلیکیشن Siru Icon Pack: مجموعه آیکون متریال با کیفیت HD - زوم اپ

Siru Icon Pack اپلیکیشنی برای اندروید است که با داشتن بیش از ۱۸۰ آیکون متریال می‌تواند ظاهر گوشی شما را متنوع و زیباتر از همیشه کند. 

تغییر ظاهر و شخصی‌سازی گوشی‌های اندروید یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های این پلت‌فرم به‌حساب می‌آید که حتی بدون دسترسی روت می‌توانید از آن استفاده کنید. تاکنون اپلیکیشن‌های مختلفی در زوم‌اپ برای تغییر آیکون‌ها معرفی کرده‌ایم؛ اما Siru Icon Pack یکی از بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه است که با داشتن یک ویژگی جالب خود را از دیگر برنامه‌ها متمایز کرده است. اپلیکیشن‌هایی که تاکنون به معرفی آن‌ها پرداختیم، همگی مانند Siru Icon Pack دارای تعداد زیادی آیکون هستند اما به دلیل این فراوانی، پیدا کردن آیکون اپلیکیشن مورد نظر به‌شدت سخت می‌شود و گاهی برای پیدا کردن یک آیکون بخصوص مجبور به‌ مرور ابتدا تا انتهای لیست می‌شویم. اما در Siru Icon Pack که دارای بیش از ۱۸۰ آیکون است؛ تمام موارد به‌صورت دسته‌بندی‌شده تنظیم شده‌اند تا بتوانید بر اساس موضوع اپلیکیشنی که به دنبال آیکون آن هستید، سریع‌تر نتیجه‌ی دلخواه را پیدا کنید. برای مثال اگر قصد تعویض آیکون بازی‌های خود را داشته باشید، می‌توانید به تب Game و اگر قصد تغییر آیکون اپلیکیشنی را که ساخت گوگل است دارید، می‌توانید به تب Google مراجعه کنید. مانند دو تب بالا، برای دیگر موضوعات نیز تب‌های مجزا تعبیه شده است تا بنا بر نیاز خود بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به آیکون مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

اکثر آیکون‌های موجود در Siru Icon Pack، دارای حالت‌ها و رنگ‌های مختلفی هستند تا بتوانید هرکدام را که بیشتر مورد پسندتان بود، به عنوان آیکون جدید برنامه یا بازی‌ انتخاب کنید. نکته‌ی بسیار جالبی که در Siru Icon Pack وجود دارد؛ امکان درخواست آیکون از سازندگان برنامه است. در این بخش شما می‌توانید با ذکر نام اپلیکیشن مورد نظر، درخواست خود را برای توسعه‌دهندگان برنامه ارسال کنید تا در نسخه‌های بعدی، به اضافه کردن آن‌ها اقدام  کنند. در کنار آیکون‌ها، وال‌پیپرهای مختلف و زیبایی در برنامه وجود دارد تا علاوه بر محیط لانچر، تصویر زمینه را نیز تغییر دهید و گوشی خود را به‌طور گسترده‌تری تنوع بخشید. Siru Icon Pack با حجم ۱۳ مگابایت برای اندروید ۴.۱ یا بالاتر منتشر شده است و از لانچرهای بسیاری همچون ova, Apex, ADW, Smart, Unicon, Action Launcher, Aviate, Go Launcher, Next, Holo launcher, Solo Launcher, KK Launcher, Atom Launcher و ... پشتیبانی می‌کند. برای دانلود این برنامه و پیوستن به ۵۰۰۰ نفری که این برنامه را از پلی‌استور دانلود کرده‌اند، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • داشتن بیش از ۱۸۰ آیکون HD
  • دسته‌بندی موضوعی آیکون‌ها
  • وجود وال‌پیپرهای مجزا

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید