هدست TONE STUDIO و TONE FREE ال جی در CES 2017 معرفی می‌شوند

ال جی در نمایشگاه CES 2017 از محصولات صوتی بدون‌سیم و پوشیدنی رونمایی خواهد کرد.

شرکت ال‌جی الکترونیکس به عنوان یکی از پیشروان فناوری هدست‌های بلوتوثی، تعدادی از محصولات صوتی بدون‌سیم و پوشیدنی را در CES 2017 رونمایی خواهد کرد. این محصولات با نمایش بلندگوی پوشیدنی TONE Studio با قابلیت پخش صدای فراگیر 3D و هدست TONE FREE با هدفون‌های بدون سیم و قابلیت شارژ شدن در زمان قرارگیری روی هدست پشت‌گردنی، همراه خواهد بود.

مدل TONE Studio (مدل HBS-W120 ) با چهار بلندگوی خارجی، صدا را به‌وسیله دو بلندگوی اصلی زیر گوش شنونده پخش می‌کند. به علاوه دو بلندگوی لرزنده در انتهای هدست پشت گردنی که نزدیک به ترقوه قرار می‌گیرند و به غنی‌تر و گرم‌تر شدن و پخش صدا بخصوص در فرکانس پایین کمک می‌کنند. در طراحی صدای TONE Studio ال‌جی با متخصصان DTS همکاری کرده است. شرکتی که در زمینه صدای فراگیر دیجیتالی در محصولات تبلیغاتی، سینمایی و مصرفی برای مشتریان تخصص دارد. هدست TONE Studio همچنین مجهز به Hi-Fi DAC (مبدل دیجیتال به آنالوگ) است که کیفیت و دقت صدا را هنگام بازسازی بسیار بالا می‌برد. به علاوه قابلیت پخش دوگانه این امکان را مهیا می‌کند تا این هدست را به دو بلندگوی جداگانه متصل کنید تا شنوندگان متعددی از صدای پخش‌شده از یک منبع واحد لذت ببرند.

مدل TONE FREE (HBS-F110) اولین هدست پشت‌گردنی ال‌جی است که از هدفون‌های بدون سیم استفاده می‌کند. این هدفون‌ها وقتی روی هدست قرار بگیرند، شارژ می‌شوند و همیشه برای استفاده آماده هستند. این پشت‌گردنی ال‌جی نه تنها قابلیت لرزش و باتری بیشتری مهیا می‌کند، بلکه جایگاه امنی برای هدفون‌ها وقتی در گوش نیستند محسوب می‌شود و باعث می‌شود احتمال گم شدن آن‌ها خیلی کم شود. این هدست همچنین امکانی را در اختیار شما می‌گذارد تا تماس‌ها را بدون نیاز به دست و فقط با دستور صوتی پاسخ دهید یا رد کنید. همچنین گجت شارژر همراه میزان باتری بیشتری در مواقع کمبود شارژ مهیا می‌کند. بدون هیچ سیم و مشکلات اذیت‌کننده پیچیده شدن آن به هم، هدست TONE FREE راحت‌ترین و خلاقانه‌ترین هدست بدون‌سیم برای مشتریان امروز محسوب می‌شود.

دو هدست ال‌جی TONE STUDIO و TONE FREE تنها دو محصول از سری متنوع هدست‌های بلوتوثی ال‌جی در CES 2017 هستند و مدل‌های دیگری نیز رونمایی خواهند شد. مدل‌هایی مثل TONE Infinimا(HBS-920) با طراحی فلزی و مدل TONE Ultraا(HBS-820) که با همکاری شرکت متخصص محصولات صوتی JBL ساخته شده و دارای میکروفون دوگانه MEM است که مکالمه‌ بسیار واضحی در اختیار مشتریان می‌گذارد.

Michael Park مدیر ارشد بخش محصولات نوآورانه شخصی می‌گوید: «ال‌جی تاریخچه‌ای غنی نوآوری در زمینه بازار محصولات صوتی پوشیدنی دارد و محصولات ما تبدیل به استانداردی شده‌اند که بقیه رقبا را با آن می‌سنجند. ما خود را متعهد می‌دانیم تا در این بازار به سرعت در حال حرکت پیشرو باشیم، آن هم به‌وسیله توسعه محصولات هیجان‌انگیز جدیدی که هر طرفدار موسیقی را که به راحتی در استفاده اهمیت می‌دهد، به خود جلب می‌کند.»

متنی که در بالا خواندید توسط شرکت ال‌جی در اختیار زومیت قرار گرفته است.

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع lg

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید