قلم S Pen جزو لوازم جانبی گلکسی اس 8 می‌شود

طبق گزارش‌های جدید، به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد قلم S Pen را به‌صورت لوازم جانبی خارجی برای گلکسی اس 8 عرضه کند.

در گذشته قلم S Pen استایلوس متعلق به سری گلکسی نوت بود؛ اما به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد سنت‌شکنی کند و این قلم را به سری گلکسی اس بیاورد. اگر از طرفداران سری گلکسی اس سامسونگ باشید، حتما می‌دانید این سری هیچ‌گاه با قلم استایلوس عرضه نشده است؛ اما طبق گزارش‌های جدید، سامسونگ قصد دارد قلم S Pen را به‌صورت لوازم جانبی خارجی برای پرچم‌دار آینده‌اش عرضه کند.

پشتیبانی از قلم استایلوس توسط گلکسی اس 8 پلاس کاملا منطقی به نظر می‌رسد؛ مخصوصا اگر این نکته را نیز در نظر بگیرید که گلکسی اس 8 پلاس با صفحه نمایشگر ۶ اینچی عرضه خواهد شد. ابعاد نمایشگر این تلفن هوشمند از گلکسی نوت 7 - که ۵.۷ اینچ بود - نیز بزرگ‌تر است؛ بنابراین قرار داشتن قلم استایلوس به‌عنوان لوازم جانبی برای گلکسی اس 8 پلاس، می‌تواند تجربه کاربری را نیز بهبود ببخشد و آن را لذت‌بخش‌تر کند.

البته سؤالی که در حال حاضر وجود دارد، قیمت این قلم خواهد بود و هنوز مشخص نیست علاقه‌مندان به خرید گلکسی اس 8 پلاس چقدر برای قلم S Pen باید هزینه کنند. طبیعتا پشتیبانی گلکسی اس 8 از قلم S Pen باعث نگرانی طرفداران سری نوت خواهد شد؛ زیرا ممکن است شایعات مبنی بر کنار گذاشته شدن سری نوت به حقیقت بپیوندد و پس از شکستی که گلکسی نوت 7 به همراه داشت، دیگر شاهد مدل جدیدی از این سری نباشیم.

از طرفی اضافه شدن قابلیت پشتیبانی گلکسی اس 8 از قلم S Pen به معنی اتمام کار سری نوت نخواهد بود و احتمال دارد سال آینده شاهد گلکسی نوت 8 باشیم.

در گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ در حال کار روی چند نسخه آزمایشی از گلکسی اس 8 است و همین امر باعث می‌شود اخبار مختلفی در مورد پرچم‌دار آینده سامسونگ بشنویم. البته صحت این شایعات با انتشار اخبار بیشتر سنجیده خواهد شد. انتظار می‌رود سامسونگ از گلکسی اس 8 در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ رونمایی کند.

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید