سازنده گوشی هوشمند ۴ دلاری، همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد

مدتی قبل خبری در مورد یک گوشی‌هوشمند اندرویدی که فقط ۴ دلار قیمت دارد منتشر شد. حال شرکت هندی سازنده‌ی این گوشی، شایعه‌ی توقف فعالیت خود را رد کرده است.

شاید با کمپانی هندی سازنده‌ی اولین گوشی هوشمند اندرویدی ۴ دلاری جهان یعنی رینگینگ‌بلز (Ringing Bells) آشنایی داشته باشید. محصول ۴ دلاری این شرکت Freedom 251 نام دارد و اخیرا گزارشاتی مبنی بر توقف فعالیت این کمپانی منتشر شده است. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید.

در این گزارش اعلام شده است مؤسسان شرکت Ringing Bells اوایل ماه دسامبر یک کمپانی کاملا جدید برای تولید محدود و خصوصی لوازم الکترونیکی تأسیس کرده‌اند. وب‌سایت رسمی این شرکت در چند ماه گذشته قابل دسترسی نیست؛ ولی وب‌سایت GadgetNow به نقل از یکی از سخنگویان شرکت رینگینگ‌بلز  می‌گوید بخش ‌جدیدی که به‌تازگی توسط کمپانی مورد بحث ایجاد شده است، اهدافی کاملا متفاوت و مجزا از شرکت اصلی را دنبال خواهد کرد. سخنگوی این کمپانی هندی، اعلام کرده است تمام شایعات مبنی بر توقف فعالیت‌های اصلی رینگینگ‌بلز اشتباه هستند و این شرکت اکنون فعالیت خوبی در بازار دارد و همانند قبل به کار خود ادامه خواهد داد.

درهرحال، سخنگوی رینگینگ‌بلز به این نکته هم اشاره می‌کند که مدیرعامل این کمپانی Dharna Goel استعفا داده است و اکنون Anmol Goel که یکی دیگر از مؤسسان اصلی شرکت محسوب می‌شود، به‌عنوان مدیرعامل جدید فعالیت می‌کند.

پس از معرفی گوشی هوشمند اندرویدی این کمپانی موسوم به Freedom 251 که فقط ۴ دلار قیمت داشت، توجه بسیاری از رسانه‌ها به این شرکت جلب شد؛ اما در هفته‌ی جاری سخنگوی رینگینگ‌بلز اعلام کرد این کمپانی تاکنون فقط ۷۰ هزار گوشی‌ در سراسر هند به فروش رسانده است.

نظر شما در این مورد چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید