گلکسی نوت 2 در بعضی از مناطق به اندروید آبنبات چوبی بروز خواهد شد

ارائه‌ی اندروید آبنبات چوبی برای گلکسی نوت 2 سامسونگ ظاهرا داستان عجیبی دارد. پس از انتشار توئیت‌هایی توسط شاخه‌های خلیج فارس و اسپانیای سامسونگ، حال شاخه‌ی دانمارکی این کمپانی اعلام کرده که گلکسی نوت 2 در بعضی مناطق اندروید آبنبات چوبی را دریافت می‌کند.

چندی پیش سامسونگ خلیج فارس با انتشار توئیتی اعلام کرد که گلکسی نوت 2 آخرین نسخه از اندروید را دریافت نخواهد کرد. پس از‌ آن سامسونگ اسپانیا با انتشار توئیت دیگری اعلام کرد که آخرین نسخه‌ی اندروید برای نسل دوم فبلت سامسونگ ارائه خواهد شد. البته در این توئیت اعلام شده بود که ارائه‌ی اندروید 5.0 آبنبات چوبی مشروط به این موضوع است که در پروسه‌ی بروزرسانی مشکلی ایجاد نشود.

روز گذشته، شاخه‌ی دانمارکی سامسونگ توئیت‌هایی را منتشر کرد که براساس آن این کمپانی گلکسی نوت 2 4G و گلکسی نوت 4 را در این کشور به اندروید آبنبات چوبی بروز خواهد کرد. هر دو نسخه‌ی گلکسی نوت 2 ارائه شده در دانمارک با کدهای GT-N7100 و GT-N7105 در این کشور بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی را دریافت خواهند کرد، با این تفاوت که زمان آن یکسان نخواهد بود.

اطلاعات ارائه شده نشان از این دارد که ارائه‌ی اندروید آبنبات چوبی برای گلکسی نوت 2 بستگی به سیاست‌های منطقه‌ای کمپانی دارد، یعنی انتشار اندروید آبنبات چوبی در بازار‌های مختلف وضعیت متفاوتی خواهد داشت. با توجه به انتشار توئیت‌های مختلف در روزهای گذشته، می‌توان چنین نتیجه گرفت که گلکسی نوت 2 به احتمال زیاد در کشورهای حاشیه‌ی خلیج فارس به اندروید آبنبات چوبی بروز نخواهد شد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید