زوم‌اَپ: عدم توقف موسیقی در هنگام دریافت اطلاعیه‌ها با Dont Pause

Dont Pause اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که با نصب و فعال‌سازی آن، می‌توانید از متوقف شدن پخش موسیقی در هنگام دریافت اعلان‌های صوتی مانند پیامک‌ها جلوگیری کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

اگر هنگام پخش یک فایل صوتی، نوتیفیکیشنی را در گوشی اندروید دریافت کنید، میزان صدای موسیقی در حال پخش، برای چند ثانیه به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسد تا به این ترتیب، صدای موسیقی مانع از شنیده شدن صدای اعلان پیامک یا موارد دیگر نشود. با این حال بسیاری از کاربران علاقه‌ای به این موضوع ندارند و به دلیل گوش دادن‌های طولانی‌مدت به موسیقی، و دریافت مرتب اعلان‌های صوتی، بارها با این قطعی‌ها یا کم شدن‌های صدا مواجه می‌شوند که این مورد در صورت تکرار می‌تواند آزار‌دهنده باشد. Dont Pause اپلیکیشنی است که با نصب آن می‌توانید برای دستگاه اندرویدی خود، قوانین این بخش را تغییر دهید و تنها با یک کلیک، امکان کم شدن صدا در هنگام دریافت نوتیفیکیشن را غیر فعال کنید.

dontp2

عملکرد این اپلیکیشن به این صورت است که با فعال کردن آن، تمامی اعلان‌هایی که در هنگام پخش یک فایل موسیقی به گوشی شما می‌رسد، تنها به صورت ویبره و بدون صدا خواهند بود و از پخش شدن صدای مجزا در هنگام پخش موسیقی و در نتیجه کاهش موقتی صدای آهنگ در حال پخش، جلوگیری می‌شود. ویژگی دیگر این اپلیکیشن نیز، آنالیز هوشمند وضعیت گوشی است به طوری که بعد از گوش دادن به موسیقی و Stop کردن آن، همه چیز در گوشی به حالت اولیه باز خواهد گشت و اعلان‌ها، به صورت صدادار برای شما پخش خواهند شد.

جلوگیری از پخش صدای اطلاعیه‌های مختلف در زمانی که به موسیقی گوش می‌دهید، پخش ویبره به جای زنگ اطلاعیه‌ها در زمان گوش دادن به موسیقی و عدم نیاز به تنظیماتی خاص و آغاز فعالیت با اجرای برنامه از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن کاربردی هستند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید