پنل صفحه نمایش نسل بعدی آیفون را کمپانی AU Optronics می سازد

پس از انتشار شایعاتی در خصوص چهار اینچی بودن صفحه نمایش آیفون 6C، حدس و گمانه‌هایی در خصوص شرکت AU Optronics به عنوان تامین کننده پنل صفحه نمایش نسل بعدی گوشی‌های آیفون منتشر شده است.

 چندی پیش شایعاتی مبنی بر اینکه اپل قرار است نیمه دوم سال جاری میلادی سه مدل آیفون جدید عرضه کند و این کمپانی علاوه بر ارایه‌ی نسخه‌ی جدیدی از آیفون 6S و 6S پلاس، آیفون جدیدی را با نمایشگر ۴ اینچی تولید خواهد کرد، منتشر شد.

حال به نظر می‌‌رسد اپل کمپانی AU Optronics را به عنوان تامین کننده جایگزین برای تولید پنل صفحه نسل بعدی گوشی‌های آیفون تعیین کرده است. اگرچه اطلاعاتی در خصوص آیفون‌های جدید منتشر نشده اما به نظر می‌رسد آیفون 6C، آیفون 6S پلاس، آیفون 6S و حتی آیفون 7 نیز نام‌های بعدی این گوشی‌ها باشند.

بر اساس این گزارش، اپل قصد دارد در تامین کننده پنل صفحه نمایش گوشی‌های فعلی و آینده خود تنوع ببخشد؛ اگرچه این خبر در خصوص تامین کننده پنل صفحه نمایش آیفون‌های فعلی صحت ندارد. ظاهرا شرکت AU Optronics ساخت پنل صفحه نمایش‌های ۴.۷ اینچی، ۵.۵ اینچی پلی‌سیلیکون یا LTPS و همچنین یک پنل ۴ اینچی را شروع کرده است.

یکی از رسانه‌های تایوانی نیز گزارشی منتشر کرده که بر اساس آن پنل صفحه نمایش ۴ اینچی که توسط شرکت AU Optronics تولید می‌شود تا معرفی محصولات ۲۰۱۶ اپل مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. احتمالا باید تا سال دیگر منتظر ماند تا ببینیم آیا اپل بعد از ناموفق بودن آیفون 5C باز هم تصمیم به تولید چنین محصولی و با نام آیفون 7C دارد یا خیر.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید