گلکسی نوت 4 نیز تاچ ویز جدید را دریافت می‌کند

طبق گزارشات به دست آمده، رابط کاربری جدید تاچ‌ویز که برای سامسونگ گلکسی S6 و گلکسی S6 اج منتشر شده بود برای فبلت گلگسی نوت 4 نیز هنگام دریافت اندروید 5.1 ارائه خواهد شد.

خبرها حاکی از آن است که رابط کاربری تاچ‌ویز جدید برای گلکسی نوت 4 نیز ارائه خواهد شد؛ اولین دستگاه‌های سامسونگی که بروزرسانی 5.1 را دریافت می‌کند پرچمداران جدید این کمپانی هستند. در واقع ابتدا گوشی‌های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج به این نسخه از اندروید بروز شده و سپس نوت 4 این تغییرات را دریافت خواهد کرد. البته نباید انتظار این را داشته باشیم که به این زودی این بروزرسانی‌ها ارائه شود؛ گزارشات منتشر شده خبر می‌دهد که کاربران در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۵ این بروزرسانی‌ها را دریافت خواهند کرد.

در نسخه‌ی جدید تاچ‌ویز تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌های پیش فرض حذف شده و در همین راستا یک رابط کاربری سریع و به مراتب سبک‌تر ارائه شده است. سامسونگ مدعی شده است که این نسخه‌ی جدید نسبت به نسخه‌های پیشین ۴۰ درصد سبک‌تر شده است. طبق گزارش یکی از منابع کره‌ای که از تغییرات کمپانی سامسونگ اطلاع دارد، سامسونگ در طراحی رابط کاربری جدید تاچ‌ویز از ویژگی‌های تایزن بهره برده است.

تاچ‌ویز جدید همانند گذشته دارای آیکون‌های رنگی و جدیدی است، اگرچه آیکون‌ها شامل تغییراتی نیز شده‌اند اما باز هم ظاهر کارتونی و فانتزی خود را حفظ کرده‌اند. در کل می‌توان گفت که ظاهر جدید تاچ‌ویز شامل بهبود‌هایی شده که گامی بزرگ برای کمپانی سامسونگ است. صاحبان گلکسی نوت 4 در اواخر سال جاری میلادی رابط کاربری جدید تاچ‌ویز را دریافت خواهند کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات