سامسونگ انتظار دارد گلکسی اس 6 رکورد فروش نسل‌های قبلی را بشکند

سامسونگ در شهر بارسلون اسپانیا سرانجام از گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج با طراحی و ساخت متفاوت رونمایی کرد. مدیرعامل این شرکت به وضوح اعلام کرد که سامسونگ طراحی پرچمدار جدید خود را با توجه به بازخورد مشتریان انجام داده و از موفقیت‌ها و شکست‌های گذشته درس گرفته است.

اندی چو بعنوان یکی از مقام‌های اجرایی شاخه‌ی تایوان سامسونگ، با توجه به بازخورد اولیه‌ی مثبتی که گلکسی اس 6 موفق به دریافت آن شده، پیش‌بینی کرده که این گوشی هوشمند رکورد فروش نسل‌های پیشین خود را خواهد شکست. 

سال 2014 چندان برای سامسونگ خوب نبود. نه تنها گلکسی اس 5 فروش ناخوشایندی را تجربه کرد، بلکه سهم سامسونگ از بازار و سود آن نیز کاهش قابل توجهی داشت. کمپانی کره‌ای اکنون هرچه در توان دارد برای بازگشت به نقطه‌ی اول به کار می‌بندد و اینطور که به نظر می‌رسد، همه چیز به خوبی پیش می‌رود. 

بزرگ‌ترین مشکل محصولات پرچمدار سامسونگ از دید مشتریان، کیفیت ساخت پلاستیکی بود که با برچسب قیمت گران دستگاه سازگاری مناسبی نداشت. سامسونگ نیز در گلکسی اس 6 دقیقا همین مشکل را هدف قرار داده و با چشم‌پوشی از برخی مزایای پیشین به ساخت فلز و شیشه دست یافته است. سامسونگ مجبور شده دو مورد از مزیت‌های پیشین خود یعنی باتری قابل تعویض و پشتیبانی از کارت حافظه جانبی را حذف کند. 

حال باید منتظر ماند و دید بازخورد مشتریان به گلکسی اس 6 سامسونگ به چه صورت خواهد بود.

کلیه‌ی اخبار و مقالات نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/mwc-2015 مشاهده کنید.
مارکت اندرویدی مایکت ، اسپانسر ویژه زومیت در پوشش خبری نمایشگاه MWC 2015، با بیش از ۵۰ هزار برنامه و بازی ایرانی و خارجی در خدمت شما است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید