آگاهی از اعلان‌ها در آیفون بوسیله‌ی فلش دوربین

هر کسی یک راه مناسب برای دریافت اعلان‌ها یا نوتیفیکیشن‌های گوشی هوشمند خود انتخاب می‌کند. دریافت اعلان‌ها به وسیله نور فلش دوربین نیز یکی از راه‌های جالب برای جلب توجه نسبت به اعلان‌های جدید است. در ادامه، نحوه فعال‌سازی چراغ LED فلش برای خبردار شدن از اعلان‌های جدید در آیفون را به شما آموزش خواهیم داد.

خوشبختانه گوشی‌های مدرن امروزی به ما چندین انتخاب مختلف برای نحوه هشداردهی دستگاه می‌دهند. بسیاری از کاربران درباره سه نوع روش اعلام هشدار دستگاه اطلاع دارند: صدای هشدار، سکوت کامل (سایلنت) و ویبره دستگاه. برخی ترکیبی از این چند روش را انتخاب می‌کنند، اما یک گزینه اضافی به وسیله روشن شدن چراغ LED فلش پشت آیفون نیز وجود دارد.

ممکن است برخی افراد در خصوص این روش آگاهی داشته باشند؛ اما این شیوه‌ی اطلاع رسانی برای برخی از افراد که به تازگی با آیفون آشنا شده‌اند جدید است. در ادامه برای یادگیری این روش با زومیت همراه باشید.

۱. در صفحه خانگی آیفون، آیکون تنظیمات را همچون شکل زیر پیدا کنید و روی آن تپ کنید.

iphone-led-flash-1

۲. شبیه به شکل زیر روی قسمت "General" تپ کنید.

iphone-led-flash-3

۳. در تب General گزینه "Accessibility" را پیدا کنید و به آن وارد شوید.

iphone-led-flash-2

۴. در نهایت برای روشن کردن چراغ اعلان‌های دستگاه در آیفون در زیر بخش Hearing بر روی "LED Flash for Alerts" تپ کنید تا فعال شود.

iphone-led-flash-4

از این به بعد تماس‌ها و پیام‌های متنی جدید به وسیله چراغ LED فلش گوشی نیز به شما اطلاع داده می‌شوند. این ویژگی در آیفون ۴ به بعد با اجرای iOS 5 به بالا قابل فعال سازی است. برای غیرفعال کردن این ویژگی دوباره همین مسیر بالا را طی کنید و گزینه "LED Flash for Alerts" را غیر فعال کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید