زوم‌اَپ: روشن کردن محیط با ScreenFlashlight در ویندوزفون

یکی از استفاده‌های ساده اما مفیدی که می‌توان از گوشی‌های موبایل‌ کرد، روشن کردن محیط در مواقع تاریکی است. ScreenFlashlight اپلیکیشنی با همین کاربرد برای گوشی‌های ویندوزفون است.

مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که شب‌هنگام، قصد پیدا کردن وسیله‌ای را داشته‌اید اما به دلیل خواب بودن اعضای خانواده امکان روشن کردن چراغ‌ها را نداشته‌اید. در این هنگام صفحه‌ی گوشی را روشن می‌کنید و با کمک نور آن (به خصوص وقتی گوشی شما فلاش نداشته باشد) به انجام کار مورد نظر می‌پردازید. اما مشکلی که حتما با آن مواجه خواهید شد خاموش شدن صفحه در هر 30 ثانیه (بسته به تنظیمات شما) است. برای کاربران ویندوزفون نیز مشکل دو چندان می‌شود چرا که زمینه‌ی استارت گوشی مشکی است و نور بسیار کمی را به محیط می‌دهد.

Screen-Flashligh2t

Screen-Flashlight اما اپلیکیشنی است که به منظور حل این مشکل‌ها در گوشی‌های ویندوزفون طراحی و ساخته شده است. به کمک این اپلیکیشن یک پس‌زمینه‌ی سفید به صورت تمام صفحه و با شدت نور 100% را در اختیار خواهید داشت که تا زمانی که از آن خارج نشده باشید، خاموش نمی‌شود. به این ترتیب می‌توانید به راحتی و با بیشترین نور ممکن، به انجام کار خود بپردازید. این اپلیکیشن به صورت رایگان منتشر شده است و شما می‌توانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات